Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чоловікам на замітку: декілька цікавих фактів про жінок

Головне зображення ілюстративне

Новини

Чоловікам на замітку: декілька цікавих фактів про жінок

Дівчата – найзагадковіші істоти на планеті. Їх логіку чоловікові зрозуміти неможливо. Та навіть вони самі себе не завжди розуміють. Вони навіть можуть сьогодні хотіти сумочку рожевого кольору, а завтра ненавидіти себе за цю покупку, адже “рожева сумочка зовсім не підходить під мій образ”. Щоб хоч якось розкрити таємниці жіночої душі наводжу кілька цікавих фактів про нас – дівчаток.

1. Дівчата ніколи не чухають потилиці, як це часто роблять хлопці. Це пов’язано з тим, що вони або не хочуть зіпсувати зачіску, або не хочуть показати, що вони розгублені.

2. Коли дівчина збирається вдарити Вас кулаком, то вона виставляє вперед великий палець. Ті, хто займається яким-небудь видом бойових мистецтв знає, що так можна травмуватися. Десь на підсвідомому рівні дівчата теж це розуміють, з цього частіше дають або ляпаси, або чіпляються у волосся.Дівчата - дивні істоти, декілька порад чоловікам

3. Не залежно від довжини волосся (їх може взагалі не бути) жінки після миття голови завжди намотують рушник, ну хоча б на хвилинку. І чим більше рушник – тим краще. Причина проведення цього ритуалу ще не розгадана.

Дівчата - дивні істоти, декілька порад чоловікам

Джерело: infosmi.net

4. Коли жінка позіхає, вона завжди прикриває рот долонею, ніколи кулаком

5. Куряща жінка ніколи не прикушує сигарету зубами і не тримає її в роті тривалий час. Вона зазвичай постійно знаходиться в руці.

6. Дівчата – дуже ранимі істоти, з цього депресії у них бувають набагато частіше, ніж у чоловіків. Щоб якось скрасити її депресивний стан, відведіть її в магазин парфумерії та виберіть найшикарніші парфуми, і ось результат на лице, дівчина стала спокійною і щасливою, а ви позбулися цілої купи проблем:)

Джерело: xn--90ag5afcii.xn

7. Спочатку відносин дівчина завжди фліртує з друзями та колегами свого обранця, щоб отримати їх схвалення.

8. Дівчата дуже не люблять, коли у них вільні руки. Мабуть саме по-цьому були придумані сумочки, в яких можна ритися годинами, рукавички, які можна просто смикати, віяло, книжка, квітка, телефон, та що завгодно, що в руці поміститься.

9. Вуха зазвичай жінки затикають пальцями, а чоловіки – долонею.

10. Якщо дівчину попросити показати руки, то вона їх покаже долонями вниз. Чоловік це проробить долонями догори. Напевно таким чином дівчина показує свій манікюр або діаманти.

А ще дівчатам однаково подобається жіноча і чоловіча парфумерія. Вона без особливих комплексів може надушитися чоловічими парфумами. Таким чином вона підсвідомо буде почувати себе більш захищеною. Хоча скільки не описуй жіночу поведінку і не розшифровуй, все одно жінка залишиться загадкою

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх