Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Львів
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Львові відбудеться Дитячий Форум

  12-15 травня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших подій для розвитку та радості дітей та їхніх батьків. Форум відбувається з 2007 року.

  Дитячий Форум – це 500 заходів за 4 дні: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.Дитячий форум у Львові

  «Як ви знаєте, наше місто минулого року одержало від ЮНЕСКО титул Міста літератури в мережі творчих міст. І, власне, одна з причин, чому ми це одержали є те, що у нас відбувалися такі заходи, спрямовані на розвиток і підтримку читання серед дітей. І будучи містом літератури, насправді, наш великий моральний обов’язок, щоб такі заходи продовжувалися, щоб наші діти, які є майбутнім України, із самого дитинства залучалися до читання і щоб вони любили читати. Коли дитина любить читати, вона стає ерудованою, вона стає освіченою людиною і скоріш за все, що потім і надалі, коли вони вже стануть батьками, вони і своїх дітей зможуть привчити любові до книжки.

  А Дитячий Форум видавців – це, насправді, унікальний формат в тому плані, що це є заохочення до читання різними способами. Майстер-класи, зустрічі, ігри, квести і багато іншого – близько 500 заходів за 4 дні – надзвичайно цікава і насичена програма.

  В моєму розумінні, ця програма буде цікава не лише для дітей, але і для батьків.

  Програма не охоплює лише книгу, бо будуть представлені і різноманітні наукові дослідження, будуть представлені певні аудіо- та відеопродукції матеріали, які популяризують літературу і мають певний виховний і освітній процес», – зазначив Михайло Мороз, в.о. начальника управління культури ЛМР.

  У рамках Дитячого Форуму буде 500 заходів за 4 дні такі, як: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

  У Дитячому Форумі візьме участь:

  15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 20 областей України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.

  8000 нових книжок для дітей від українських видавців

  500 заходів у програмі Дитячого форуму

  150 учасників Дитячого Форуму, з них

  50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок.

  Цільова аудиторія: понад 15 тисяч дітей з батьками, а також вихователі, вчителі, бібліотекарі, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016» з 20 областей України, м. Львова, Києва та районів Львівської області.

  На ярмарку будуть представленні  дитячі книжки, ігри та іграшки. Нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; виробників настільних ігор, аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.

  На Дитячий Форум завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори: Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Володимир Рутківський, Оксана Лущевська, Мар’яна Савка, Катерина Михаліцина, Катерина Бабкіна, Анатолій Дністровий, Галка Крук, Наталка Малетич, Наталка Іваничук, Тетяна Стут, Дара Корній, Олександр Есаулов, Марина Рибалко, Алевтина Кахідзе, Катерина Штанко, Наталка Гайда та багато інших.

  Вони спілкуватимуться із відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і у творчих майстернях.

  Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.

  Проводиться спільно з Малою Академією Наук України (м.Київ), НУ «Львівська Політехніка».

  IT для дітей: програмування, комп’ютерний дизайн, робототехніка, 3D-друк і моделювання.

  Мистецькі та рукодільні майстер-класи: з ліплення, малювання пастеллю та аквареллю, з виготовлення листівок, пазлів, повітряного змія, прикрас з полімерної глини, а ще майстер-класи з виготовлення об’єктів з керамопластики, створення пісочних картин у пляшках, виготовлення обручів з капелюшком, браслетів у стилі «Шамбала», ляльок-травниць, створення шпильок з фетру та ін.

  Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Львівського Палацу мистецтв. Разом з Українським центром розвитку музейної справи (м.Київ).

  Книжково-бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квесту у результаті отримають свою власну книгу. Спільно з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка.

  Спортивні заходи з олімпійцями. Спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту ЛОДА.

  Заходи для дошкільнят (всього 80 заходів) проводяться спільно з Львівською школою Монтессорі, «Веселим вуликом» та іншими центрами дошкільного розвитку.

  Освітній майданчик: освітня реформа, розвиток різних форм навчання. Спільно з ГО «Про.Світ» і ЛОІППО.

  Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». Переможці обласних етапів зі 19 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області (разом 100 дітей і 50 супроводжуючих бібліотекарів) беруть участь у літературних заходах, зустрічаються з відомими українськими дитячими письменниками, беруть участь у майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, відвідують бібліотеки, книгарні та видавництва, за домовленістю відвідують компанії партнерів. Конкурс «Книгоманія» проводиться з 2002 року і спрямований на популяризацію читання серед дітей та підлітків.

  Велика гра «Країна героїв». Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Це територія довіри, командної гри та правил win-win. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років.

  Вартість квитків:

  (дорослі і діти від 5 до 16 років)

  Попередній продаж: на 1 день: 20 грн; на 4 дні: 40 грн.
  На вході: на 1 день: 30 грн; на 4 дні: 40 грн.
  Вхід безкоштовний: для пільгових категорій.

  Квитки на Дитячий Форум можна придбати на сайті kasa.in.ua, 097-0000-754

  ВСІ МАЙСТЕР-КЛАСИ, КВЕСТИ І РОЗВАГИ – БЕЗКОШТОВНІ.

  Про це повідомляє сайт міської ради Львова.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх