Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Огляд новин Західної України 23.02.2016

  Огляд новин Західної України 23.02.2016: Ярош у Луцьку розказав про Третій майдан, Саакашвілі відвідав Буковину і розповів про Яценюка, в Рівному спалили офіс Автомайдану, в Тернополі посадять двох сепаратистів, у Львові палили російські банки, митники Закарпаття піймали контрабандистів деревини, а в Івано-Франківську знову шукали вибухівку.

  Дайджест: Огляд новин Західної України 23.02.2016.

  Луцьк

  Новиною дня в Луцьку став приїзд Дмитра Яроша. Націоналіст розповів про можливість нових революційних подій в Україні. Але при цьому висловив бажання мирно досягти балансу в українському суспільстві, яке зараз навмисно розхитують агенти Кремля.

  Огляд новин Західної України 23.02.2016: Дмитро Ярош у Луцьку

  Чернівці

  В столиці Буковини ледь не поставили рекорд з очікування Міхаела Саакашвілі. Грузинський українець розповідав про корупцію в кабінеті міністрів і заявив, що не всі талановиті буковинці – однокласники прем’єр-міністра.

  Огляд новин Західної України 23.02.2016: Міхеіл Саакашвілі

  Рівне

  Активісти рівненського Автомайдану, офіс якого сьогодні вночі спалили, висловлюють підозру, що причиною пожежі стала помста колишніх міліціонерів. Саме Автомайдан делегував до поліцейських атестаційних комісій Інну Білецьку, журналістку, яка стала кісткою в горлі для більшості із них ще задовго до переатестацій.

  Огляд новин Західної України 23.02.2016: Інна Білецька

  Тернопіль

  Тернопільщина відзначилася судовим процесом над двома сепаратистами. Кожному з них за те, що вербували на території Західної України бійців до лав терористичних організацій ДНР-ЛНР, присудили по 15 років за ґратами. Стаття – зрада України.

  Львів

  Столиця Галичини відбулася двома вдалими із трьох спроб підпалу банківських установ. Жертвами стали відділення Сбербанку та Альфабанку. Для підпалу використали старі перевірені “коктейлі Молотова”. Одне відділення згоріло повністю, в іншому – вигорів кабінет, а третя пляшка виявилась “холостою”.

  Ужгород

  На Закарпатті новиною дня стала затримка кількох “дереворубів”, котрі намагалися вивезти за територію держави незадекларовану деревину. Крім того, що дерева було на 9 тонн більше, цікавий і той факт, що деревина була захищена законом: контрабандисти намагалися вивезти грабчаки та берези.

  Огляд новин Західної України 23.02.2016: митники затримали контрабандистів деревини

  Івано-Франківськ

  Прикарпаття отримало чергове попередження про можливий теракт. Зі слів невідомого, хтось замінував поліцейський відділок. Але слова лишилися тільки словами – у відділку не знайшли вибухівки. Тепер полісмени будуть розшукувати того самого “Мінера”, який займається телефонним хуліганством.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх