Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Начальник поліції Луцька Олександр Вовченко заробив минулого року 85 тисяч

Західна Україна

Начальник поліції Луцька Олександр Вовченко заробив минулого року 85 тисяч

Скільки заробив новий начальник поліції Луцька Олександр Вовченко і яка нерухомість є в його власності – дізнавалися місцеві журналісти.

Начальник поліції Луцька Олександр Вовченко, як стверджує видання Ділове інтернет-видання Волині Конкурент, заробив минулого року 85 тисяч гривень. З них основна сума – це заробітна плата, яка склала 63,5 тисячі гривень.

Скільки заробив новий начальник поліції Луцька Олександр Вовченко

Решту відомостей в декларації, як повідомило видання, склали кошти з інших джерел. Суму в 21,3 тисячі гривень записано в декларації в графі “Інші види доходів” – ці кошти вважаються прибутками членів сім’ї Вовченка.

Як виявилося, у власності головного патрульного столиці Волині немає жодної нерухомості. Ні будинків, ні квартир, і навіть земельних ділянок. Невелика власність є у дружини Олександра Вовченка – в декларації полісмена вказано, що вона володіє невеликим гаражем. Принаймні, така власність була у родини співробітника поліції попереднього року.

Лейтенант поліції Вовченко став головним патрульним Луцька тільки 20 квітня. До цього він обіймав посаду командира патрульного батальйону Луцька. На підвищення він пішов після переходу Антона Цюцюра до Кіровоградської області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top