Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Садовий приховує склад комісії, що обиратиме перевізників Львова

Західна Україна

Садовий приховує склад комісії, що обиратиме перевізників Львова

Перевізники заявляють, що мер Львова вдається до непрозорих схем. Садовий приховує склад комісії по відбору міських перевізників від громадськості.

Андрій Садовий приховує склад комісії, яка матиме повноваження щодо відбору міських перевізників на маршрутах Львова, від самих перевізників і громадськості.

Садовий приховує склад комісії по тендерам на міські перевезення

Як повідомляють місцеві ЗМІ, депутати міськради ще у березні звернулися до міського голови, аби він створив передумови для публічного обговорення процесу відбору перевізників на маршрути. В баченні депутатів, міський голова мав би забезпечити прозорість для конкурсу серед транспортних компаній міста.

Свободівець Дмитро Чунис стверджує, що публічного обговорення складу комісії не було, її просто створили таємно від громадськості. За його словами, про корупційні дії міського голови свідчить те, що широкому колу перевізників досі не оприлюднено умов конкурсу.

Як стверджують керівники транспортних компаній, вони не можуть належним чином підготуватися до тендеру на міські маршрути, адже це потребує попередніх вкладень, зокрема, кредитних. При недотриманні якихось точкових умов, наприклад, вимог щодо транспортних засобів, маршрути у перевізників можуть забрати, а вкладені кошти таким чином буде складно повернути.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top