Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення колаж сайту Колона

  Рівне

  Що декларував Іолтух, якого затримали на хабарі?

  14 лютого працівники Управління захисту економіки в Рівненській області під час отримання 700 доларів затримали сільського голову. Останній нібито вимагав 1 400 доларів і це за дозвіл на розміщення реклами.

  Працівникам УЗЕ в Рівненській області вдалося зафіксувати отримання частини суми, а саме 700 доларів. Кошти вилучили, а на сільського голову відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 ККУ.

  Зображення з місця затримання. Фото: УЗЕ в Рівненській області

  На сайті ВСЕ вказується на те, що затриманий це голова Шубківської сільської ради – Олександр Іолтух. Журналіст сайту Колона вирішив переглянути, що ж вказував у своїй декларації затриманий сільський голова.

  Іолтух  свою декларація за 2018 рік ще не подав, тому уся інформація про його кошти та майно буде взята з декларації за 2017 рік.

  Іолтух декларація за 2017 рік

  Олександр Іолтух – голова Шубківської сільської ради у своїй декларації вказав трьох членів сім’ї – дружину та двох доньок.

  Серед об’єктів нерухомості у Іолтуха вказано житловий будинок площею 54,5 квадратних метри, та дві земляні ділянки площами 2 500 та 400 квадратних метрів. Уся нерухомість знаходиться у селі Котів, що входить до Шубківської сільської ради.

  Голова сільради їздить на автомобілі ВАЗ 2102, 1977 року випуску. Цей автомобіль належить Богдану Панчаку, а Іолтух користується цим автомобілем безоплатно.

  У декларації серед доходів сільський голова вказав лише свою зарплату, яка становила 151 тисячу 340 гривень у рік.

  Грошових активів у декларації Іолтуха не вказано, але зазначено фінансові зобов’язання, а саме кредит у розмірі 21 тисячі доларів. майновим забезпеченням кредиту є житловий будинок та одна з земельних ділянок вказаних вище.

  Відкрити матеріал


  Вверх