Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  скасувати е-декларації для активістів

  Західна Україна

  Що вказали в деклараціях Острозькі судді?

  Журналіст сайт громадської журналістики проаналізував,  що вказали в деклараціях Острозькі судді. Отже чим володіють судді?

  Голова Острозького районного суду задекларувала 4 земельні ділянки

  У своїй декларації за 2017 рік Венгерчук Алла Олександрівна, яка займає посаду голови Острозького районного суду Рівненської області, задекларувала власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Венгерчук Алла Олександрівна та дочка Венгерчук Неля Андріївна. Дізнатися детальніше про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

  Згідно з декларацією, сім’я Венгерчук володіє трьома земельними ділянками у Острозі, загальною площею 462 м2 та квартирою, розміщеною у тому ж населеному пункті. Площа квартири становить 95,6 м2. Також у декларації зазначена земельна ділянка площею 5000 м2, яка розміщена у Межирічі.

  Венгерчук Алла Олександрівна є володарем транспортного засобу, а саме автомобілем NISSAN TIIDA, який був придбаний у 2013 році.

  За минулий рік голова Острозького суду отримала 324 тисячі 8 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, а дочка Неля 16 тисяч 179 гривень стипендії. Зобов’язань сім’я Венгерчук не має.

  Острозький суддя тримає в гаражі чотири автомобілі

  У своїй декларації за минулий рік Василевич Олег Вікторович, який займає посаду судді Острозького районного суду Рівненської області, задекларував власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Василевич Олег Вікторович, батько Василевич Віктор Степанович та дружина Василевич Ольга Олексіївна. Дізнатися детальніше про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

  Згідно з декларацією, сім’я Василевич є власниками шести земельних ділянок, загальна площа яких становить 1687 м2. Також у декларації зазначені два офіси, два нежитлових приміщення, загальною площею 124,7 м2, дві квартири, площею 65,5 та 66,1 м2, та три житлових будинки, один з яких є не добудовою. Також, у власній декларації суддя відмітив чотири транспортні засоби, а саме автомобілі Volkswagen Tiguan, Mitsubishi Pajero, ВАЗ 2107, BARKAS 1000 D.

  За минулий рік Василевич Олег Вікторович отримав 9 тисяч 153 гривні повернення боргу та 4 тисячі 991 гривню матеріальної допомоги. Дружина судді отримала 335 тисяч 780 гривень доходу від зайняття незалежною професійною діяльністю та 10 тисяч 320 гривень соц виплат. Батько судді отримав 339 тисяч 851 гривню довічного грошового утримання та 9 тисяч 301 гривню процентів. Так, загальний дохід судді склав 14 тисяч 144 гривні, дружини 346 тисяч 100 гривень, а батька 349 тисяч 152 гривні.

  На банківському рахункові сім’ї знаходиться 32 тисячі 617 гривень, 5 тисяч 529 доларів внеску до кредитної спілки, 166 гривень бонусів та 26 тисяч 300 доларів готівки.

  Острозький суддя володіє земельними ділянками загальною площею  27476 м2

  У своїй декларації за минулий рік Назарук Володимир Антонович, який займає посаду судді Острозького районного суду Рівненської області, задекларував власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Назарук Володимир Антонович та дочка Назарук Олена Володимирівна. Дізнатися детальніше про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

  У декларації зазначено, що сімя Назаруків є володарем 8 земельних ділянок, загальна площа яких становить 27 476 м2. Усі земельні ділянки знаходяться у Білашові. Також, у декларації зазначена кімната, яка знаходиться в Острозі та орендується. Згідно з декларацією, Назарук Володимир Антонович є володарем транспортного засобу, а саме автомобіля SKODA FABIA 2016.

  За минулий рік суддя отримав 309 тисяч 419 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 3 тисячі 442 гривні доходу від надання майна в оренду та 2 тисячі гривень доходу від відчуження рухомого майна. Дочка судді отримала 177 тисяч 935 гривень заробітної плати за основним місцем роботи. Таким чином, загальний дохід судді склав 314 тисяч 861 гривню.

  Суддя тримає 15 тисяч 700 гривень на банківському рахунку та 165 тисяч гривень готівкою. Також, орендується квартира.

  Відкрити матеріал


  Вверх