Мати беркутівця Рябова з Франківська відмовилася свідчити проти сина

Сьогодні відбулося засідання у справі екс-беркутівця щодо подвійного вбивства. Мати беркутівця Рябова з Франківська не свідчитиме проти сина.

Мати беркутівця Рябова, якого підозрюють у скоєнні жорстокого подвійного вбивства, і який досі не визнає свою провину, відмовляється свідчити проти свого сина. Варто нагадати, що 21 січня цього року було розпочато суд над Рябовим, який за 4 роки до того, 3 січня 2012 року, скоїв подвійне вбивство.

За даними слідства, він убив двох жінок, а потім намагався заховати їхні тіла на сміттєзвалищі у селі Рибному Тисменецького району. Одну з жінок знайшли 4 січня, через день після вбивства. Свою провину він не визнав і стверджує, що тільки вивозив тіла, щоб заховати, але не вбивав.

Тільки зараз з’явився свідок та постраждалий – бульдозерист, який повідомив міліцію про знахідку тіл, та чоловік однієї із жертв, який висловив готовність свідчити та вимагає 19 тисяч гривень матеріальної та моральної компенсації. Але оскільки решта свідків, у тому числі і матір колишнього правоохоронця, не з’явилися на судове засідання, то розгляд справи продовжать лише 31 травня.

За попередньою інформацією, раніше Олег Рябов уже відбував покарання через вбивство, яке здійснив за кордоном.