Колона – Cайт громадської журналістики

Львівський Євромайдан хоче позбутись голови облради

До голови Львівської облради Петра Колодія звернулися активісти Майдану Львівщини з вимогою поставити на голосування питання про недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу. Тепер, кажуть вони, депутати мають всі законні підстави для цього.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» на телеканалі ZIK.

Олександр Ганущин, депутат облради каже, що для успішного голосування з цього питання «потрібна політична воля». «Я думаю, що більшість в залі буде однозначно. А от чи буде дві третини голосів…  Це залежить від керівництва ради і голів фракцій», – зазначив депутат.

Тим часом Олег Кузан, активіст Комітету Майдану Львівщини, переконаний, що депутати можуть виконати свою місію перед людьми, продемонструвати позицію Львівщини і відправити представника режиму у відставку, виконавши політичну волю львів’ян.

Раніше депутати вже намагалися висловити недовіру О. Салу. Та тоді голосів не вистачило, – хтось із депутатів не прийшов підтримати колег, а хтось зіпсував бюлетень. Відтак чинний голова ОДА залишився при посаді.

Відтак ініціатива перейшла до народу. 23 січня кілька сотень львів’ян взяли під контроль будівлю облдержадміністрації. Відтоді ноги Олега Сала на вул.Винниченка ще не було. Громадські активісти кажуть: якщо вже після цього депутати не висловлять йому недовіру, то вони провалять тест на опозиційність.

Водночас активісти Автомайдану Львівщини попереджають депутатів, що приїдуть в гості до кожного, хто  не проголосує за недовіру О. Салу.

Та чи прийде очільник Львівської ОДА звітувати про свою роботу на сесію облради особисто, наразі невідомо – телефонний зв’язок із ним відсутній. За інформацією «Огляду дня», зараз Олег Сало перебуває у Києві.

Тим часом охоронці барикад на вулиці Винниченка теж попереджають, що завтра не пропустять Сала до сесійної зали.

Exit mobile version