Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку міліція йшла через “живий” коридор ганьби

Міліція спіймала вбивцю двох людей
Головне зображення ілюстративне

Луцьк

У Луцьку міліція йшла через “живий” коридор ганьби

У Луцьку у неділю відбулося ювілейне десяте «Народне віче». Традиційно воно відбувалося на театральній площі міста.

Спочатку тут зібралося близько тисячі людей. Захід був присвячений новому голові Волинської облдержадміністрації Олександрові Башкаленку.

Лідеру луцького Євромайдану говорили про необхідність відправлення його у відставку, і ця ідея знаходила підтримку у пересічних учасників віча. Після нього мала відбутися хода центральними магістралями міста до міського РАЦСу, на площі перед яким планується встановити пам’ятник провіднику УПА Степанові Бандері. Проте у ході мирного проведення акції раптово розгорівся конфлікт.

Мітингувальники агресивно відреагували на дії працівників ДАІ, які взялися переписувати номери автомобілів луцьких Автомайданівців.

Вони з порушенням правил дорожнього руху в’їхали на Театральний майдан. Державтоінспектори зупинили одного з водіїв, але потім сховалися у патрульній машині, яку обступили люди навпроти луцького ЦУМу.

Розрулювати ситуацію прибув сам начальник обласного Управління внутрішніх справ у Волинській області Олександр Терещук. Зрештою він сам змусив інспекторів ДАІ вирвати з блокнота сторінки, на яких були записані номери автомайданівців. Тільки після цього патрульну машину випустили з облоги, проте своїм ходом втекти дрівцям не вдалося. Вазівська «дев’ятка» по-зрадницьки не бажала заводитися, тож надати їй прискорення взялися не найостанніші чини волинської і луцької міліції.

Сам Олександр Терещук у супроводі кількох підлеглих пішки пішов у напрямку обласного Управління МВС, проте люди не давали їм пройти. Утворилася тиснява, народ вигукував «Банду геть!» та «Ганьба».

На щастя, емоції поступово вщухли і кожен пішов займатися своїми справами Олександр Дмитрович роздумувати над порушенням кримінальних справ, а євромайданівці таки згуртувалися до ходи, пройшовши вулицею Винниченка, проспектами Перемоги і Соборності.

До речі, у понеділок сказала своє слово і міліція. За фактом перешкоджання у професійній діяльності працівникам ДАІ порушене кримінальне провадження.Коментарі
Вверх