Колона – Cайт громадської журналістики

Незабаром відбудеться спільна конференція Koofire 2022 за третій квартал!

Спільна конференція Koofire 2022 за третій квартал відбудеться 20 вересня. Оскільки ця конференція є високовпливовою платформою цифрового маркетингу, окрім сприяння галузевим обмінам, ця конференція також сприятиме створенню “ланцюга корпоративної співпраці” для спільного сприяння життєздатності екологічного циклу електронної комерції Koofire.

Доповіді на основні теми:

●   “Сприяння галузевим обмінам і перспективам промислового розвитку”

●   “Як зосередитися на цифрових технологіях, створити сприятливе середовище для співпраці та промислової екології”

●   “Багатостороння співпраця під наведенням корпорації Koofire надихає підприємства на зміцнення інновації та співробітництва”

Інтерпретація змісту:

1. Індустрія цифрового маркетингу започаткувала безпрецедентно сприятливе політичне середовище. На цій конференції обговорюватимуться комерційна цінність цифрового маркетингу та можливість нових бізнес-моделей, включаючи багато модулів, як-от передовий аналіз додатків, семінари з нових технологій та обмін міжнародним досвідом.

2. Зіткнувшись із різними сценаріями застосування цифрової індустріалізації та промислової оцифровки, ми обговоримо з різними типами партнерів, які знаходяться у галузевому ланцюжку, як досягти транскордонного розвитку на основі нової парадигми співпраці, заснованої на спільних обставинах.

3. Koofire створить платформу обміну для партнерів з усіх сторін, щоб вирішувати питання за допомогою “мозкогового штурму”, обмінюватися ідеями та інтегрувати ресурси, ділитися мудрістю та досвідом, спільно будувати нову екосистему міжнародного співробітництва в цифровому маркетингу та досліджувати нові моделі.

 

Ця конференція стане важливою частиною інтеграції ресурсів і багатосторонньої співпраці. Koofire працюватиме з різними торговими партнерами, щоб реалізувати концепцію співпраці «спільного створення та спільного використання», зміцнити партнерство між двома сторонами, надавати кращі маркетингові послуги електронної комерції та створити більш безпечну платформу розподілу багатства блокчейну для користувачів.

 

З нетерпінням чекаємо на конференцію третього кварталу та бажаємо плідних результатів!

 

 

 

Exit mobile version