Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Уряд хоче поховати БДФЕУ: Чернівецькі студенти протестують

Головне зображення ілюстративне

Освіта

Уряд хоче поховати БДФЕУ: Чернівецькі студенти протестують

Уряд хоче поховати БДФЕУ – саме так вважають студенти, що зібралися на акції протесту в Чернівцях. На мирному мітингу вимагають відмінити наказ про об’єднання з ЧНУ.

Уряд хоче поховати БДФЕУ, що студенти продемонстрували символічно, винісши в центр міста труну. Організатори акції стверджують, що таким чином намагаються привернути до свавілля київських чиновників увагу.

Дехто зі студентів протестуючого вишу вважає, що наказ про об’єднання вузів викликаний проблемами Чернівецького національного. Ці проблеми вирішують шляхом приєднання до ЧНУ більш успішного університету, який хоч і не має національного статусу, але є одним з найуспішніших в регіоні.

Студентка Олександра Чуйко, коментуючи події, говорить, що студенти не можуть “проковтнути цей наказ” мовчки. За її словами, мітинг буде виключно мирним, а на самому мітингу мають оголосити план наступних дій.

Нагадаємо, що Уряд вирішив об’єднати БДФЕУ та ЧНУ, що викликало акції протестів. Наразі ректор БДФЕУ стверджує, що об’єднання – ініціатива осіб, наближених до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Володимир Прядко говорить, що причина злиття двох закладів саме на базі ЧНУ – диплом прем’єра, який він отримав у цьому закладі.Коментарі
Вверх