Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чернівчани хочуть захистити танк Нікітіна

Чернівці
Головне зображення ілюстративне

Чернівці

Чернівчани хочуть захистити танк Нікітіна

Мешканці Чернівців хочуть зберегти культурну пам’ятку часів Другої Світової війни. Йдеться про танк Нікітіна.

Танк Нікітіна, якому загрожує демонтаж, хочуть зберегти деякі мешканці Чернівців. Для цього вони оформили петицію на сайті міськради.

Чернівчани хочуть захистити танк Нікітіна

Дуже швидко звернення набрало 250 голосів підтримки. Тепер пам’ятнику на вулиці Гагаріна приділять окрему увагу. Згідно з петицією, мешканці міста вимагають захистити танк моделі Т-34 від вандалізму та демонтажу.

Місцеві ЗМІ також нагадують, що крім цієї петиції сайт органу самоврядування отримав ще дві. Одна з них прямо вимагає знищити пам’ятник, оскільки її автор вважає, що радянський танк є символом тоталітарної держави. Але ця петиція навідміну від попередньої набрала лише 23 голоси підтримки. Разом з тим її масово почали обговорювати в мережі Інтернет.

Третя петиція належить художнику, який пропонує танк Нікітіна зробити культурним центром, де можна було б проводити художні конкурси. Ця петиція має 194 голоси підтримки і теж, можливо, буде прийнята.

Таким чином чернівчани показали, що пам’ятник часів Другої Світової для них цікавий як культурна згадка. Разом з тим радянський танк рано чи пізно будуть демонтувати, оскільки цього вимагає закон про декомунізацію, якщо місцеві чиновники та політики не вирішать це питання.

Коментарі
Загрузка...
Вверх