Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Порошенко призначив 4-х голів РДА Рівненщини

  Президент призначив чотирьох голів РДА Рівненщини. Нових керівників отримали Рівненська, Острозька, Корецька та Демидівська РДА.

  Очільником Рівненської РДА став Пилипчук Володимир, який до минулого року очолював Рівненську районну раду.

  Керівником Острозької РДА призначено Богдана Туровича, який до цього працював заступником голови. Турович Богдан належить до партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  Корецька райдержадміністрація, яка довгий час залишалася без керівника, нарешті отримала свого очільника ним став Черній Сергій, який раніше працював заступником голови РДА, в той момент коли нею керував Сивий Руслан. А минулим місцем працевлаштування пана Чернія було в управлінні соціального захисту громадян, котрі постраждали в результаті Чорнобильської аварії. На минулих виборах Черній Сергій був кандидатом в депутати до Корецької районної ради. Балотувався туди від партії  «БПП «Солідарність», проте стати депутатом йому не вдалося.

  Головою Демидівської районної державної адміністрації став Богдан Левшенюк, котрий до цього працював на посаді першого заступника голови райдержадміністрації. Богдан Левшенюк є безпартійним, але на минулих виборах до Демидівської райради був закріпленим кандидатом від пропрезидентської партії, а першим номером в списку був тоді вже колишній голова Демидівської РДА – Радченко Сергій.

  Крім цього Порошенко звільнив очільницю Млинівської – Черній Аллу райдержадміністрації та Мельника Миколу  голову Березнівської РДА. Які написали заяви за власним бажанням, надавши перевагу депутатській діяльності.

  Нагадаємо раніше сайт «Колона», писав про доходи очільників РДА Рівненщини, зокрема читайте про доходи Черній Алли, Миколи Мельника та Богдана Левшенюка:

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина І

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

   

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх