Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Інфографіка

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  Трилогія по деклараціях чиновників Рівненщини закінчена. Нагадуємо, що наші журналісти проаналізували декларації голів Районних адміністрацій.  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини, всі можуть дізнатись в наших матеріалах, далі за писиланнями.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина І

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

  Голова Костопільської РДА – Середа Олександр, з 2004 року працював в органах виконавчої влади Костопільського району. У 2007 році був призначений заступником Костопільської райдержадміністрації. Після чого у  2010 році Олександр Середа був призначений заступником голови Костопільської міськради. В кінці травня 2015 року указом Президента, призначений головою Костопільської РДА.

  Середа Олександр був депутатом 5-го скликання Костопільської райради. А пізніше депутатом 6-го скликання Костопільської міської ради.

  В 2010 році обирався до Костопільської міської ради від ВО «Батьківщина». На виборах у 2015 році був кандидатом в депутати до Рівненської обласної ради від «Солідарності», але потрапити в облраду йому не вдалося.

  Загальний дохід голови Костопільської РДА склав 80 494 грн., заробітна плата з цієї суми становила 79 782 гривні, 510 грн. – дарунки, призи, виграші, та 202 гривні – інші види доходів. Дохід членів сім’ї становив 34 600 грн. У власності декларанта вказана земельна ділянка площею 1 238 кв.м., та житловий будинок 187 квадратних метрів.

  В декларацїі вказано що  члени сім’ї володіють двома автомобілями, та земельною ділянкою площею 2 гектари.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

   

  ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН

  Смаглюк Анатолій Федорович – голова Зарічненської РДА. З 1997  по 2011 р. Анатолій Федорович працював на посадах інспекторського складу Рівненської митниці. Протягом наступних 3-х років начальником митного поста «Прикладники», який належить Рівненської митниці. А з 2014 по 2015 р. очолював відділ освіти Зарічненської райдержадміністрації. На виборах минулої осені був обраний депутатом Зарічненської райради від  партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  Розпорядженням Президента від 23 лютого Смаглюк Анатолій, призначений на посаду голови Зарічненської райдержадміністрації.

  За 2014 рік Смаглюк Анатолій задекларував власного доходу 93 104 грн., а дохід членів сім’ї становив 58 996 гривень . У власності сім’ї є легковий автомобіль  Фіат Дукато, житловий будинок площею 186 «квадратів», та земельна дільнка.

  Декларант володіє невеликою сумою коштів на рахунку у 93 грн. У членів сім’ї на рахунку в банку зберігається 300 грн.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН

  Юрій Парфенюк – голова Дубенської РДА. У 2006 році був  призначений на посаду заступника начальника відділу надходження доходів. Згодом Юрія Парфенюка було призначено на посаду заступника начальника відділу обліку надання платежів управління Пенсійного фонду в Дубенському районі. А з квітня 2014 йому вдалося очолити Пенсійний фонд Дубенського району. Головою Дубенської райдержадміністрації було було призначено у березні 2015 року.

  Парфенюк Юрій також є депутатом Дубенської районної ради від БПП. На виборах у 2010 році був в списках партії «Фронт Змін».

  Дохід Юрія Парфенюка за 2014 рік склав трохи більше 65 тисяч гривень, заробітна плата з цієї суми становила – 60 489 гривень, інші види доходів – 4 941 грн., та 276  гривень декларант отримав як матеріальну допомогу. Дохід членів сім’ї декларанта склав 44 817 грн.

  Разом з сім’єю декларант володіє двома автомобілями та земельною ділянкою, про наявність квартири чи житлового будинку в декларації  дані відсутні.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

   

  МЛИНІВСЬКИЙ РАЙОН

  Голова Млинівської РДА – Черній Алла. У 1995 році працювала викладачем в Рівненськомуо педагогічному інституті (РДГУ). З 2005 року – доцентом кафедри політичних наук РДГУ. З 2008 року додатково за сумісництвом  працювала доцентом в  НУВГП.

  З 2014  призначена на посаду голови Млинівської райдержадміністрації.  Черній Алла є депутатом Рівненської облради VII скликання від «Батьківщини».

  Голова Млинівської РДА за 2014 рік задекларувала 69 026 гривень власного доходу. 33 828 грн., становила заробітна плата, а 35 198 гривень – дохід від викладацької діяльності.

  У власності декларанта є автомобіль  Skoda Fabia, та квартира площею 41,1 кв.м.

  У членів сім’ї дохід становив 71 031 грн., сума одержана як зарплата. Також у володінні сім’ї є квартира площею 41,1 кв.м.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  КОРЕЦЬКИЙ РАЙОН

  Карпуша Олексій – І-ий заступник голови Корецької РДА. У 2004-2005 р. працював начальником внутрішньої політики  райдержаміністрації, також у 2005 встиг попрацювати головним спеціалістом організаційної та кадрової роботи Корецької райдержадміністрації. З вересня 2005 до 2010 року був  заступником директора приватного підприємства «Корецьавтотранс».

  Карпушу Олексія 16 грудня 2010 року було призначено на посаду першого заступника голови Корецької райдержадміністрації. Також у 2010 році був обраний депутатом до Корецької районої ради від «Партії Регіонів». А уже на виборах у 2015 році до тієї ж Корецької райради був обраний від політичної партії «Прогрес».

  Колишній «екс-регіонал» задекларував 59 031 гривень власного доходу, дохід членів сім’ї (дружини та сина)  склав майже 92 тисячі гривень.

  Олексій Карпуша задекларував автомобіль Москвич.

  У членів сім’ї автомобіль Volkswagen Caddy, житловий будинок площею 70 кв.м., земельна ділянка та гараж.

  .Декларант має добровільне страхування  вартістю 120 гривень.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОН

  Левшенюк Богдан – перший заступник голови Демидівської райдержадміністрації.  У зв’язку з тим що не призначено голову райдержадміністрації, Богдан Миколайович виконує обов’язки  голови РДА. У травні 2014 року розпорядженням голови Демидівської РДА Левшенюк Богдан призначений на посаду першого заступника голови. З 2015 року виконує обов’язки голови РДА після звільнення Сергія Радченка, який був обраний головою Демидівської райради.

  Левшенюк Богдан є безпартійним проте на виборах в 2015 році до Демидівської районої ради в багатомандатному виборчому окрузі №7, був закріплений за партією «БПП «Солідарність», першим номером якої, був його колишній керівник РДА Сергій Радченко.

  Левшенюк Богдан задекларував 45 048 гривень власного доходу, також 500$ склав дохід отриманий за межами України. Декларант володіє легковим автомобілем Skoda, 2008 року випуску, та легковим причіпом, в розділі про нерухоме майно «пусто».

  Декларант має фінансові зобов’язання такі як погашення основної суми позики (кредиту) 61 242 грн., та погашення суми процентів 7 863 грн.

  Витрати на добровільне страхування в  ПАТ страхова компанія  «Інгострах» 40 грн. та в   НАСК ОРАНТА 222 грн.

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  Сайт громадської журналістики надалі слідкуватиме за деклараціями державних чиновників та новинами Рівненщини.

  Читайте та аналізуйте!

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх