Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Інфографіка

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  Друга частина декларацій голів РДА Рівненщини за 2014 рік. Дізнайтеся в кого найбільший «автопарк», та хто в 2014 році не отримав «ні копійки» власного доходу.

  [infobox style=’regular’ static=’1′]Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина І

  РОКИТНІВСЬКИЙ РАЙОН 

  Микола Кушнір – голова Рокитнівської РДА, з 2003 по 2014 працював директор ПВТП «Імпульс», після звільненнямайже рік  (01.2014 – 02.2015р.) тимчасово не працював, а 17 лютому минулого року призначений  головою Рокитнівської районної державної адміністрації. Також є депутатом Рокитнівської районої ради.

  В 2012 році Микола Кушнір був кандидатом в депутати до Верховної ради від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Проте вже на місцевих виборах 2015 року до Рокитнівської районної ради був першим кандидатом від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  За 2014 рік Микола Кушнір задекларував 185 860 гривень доходу, з цієї суми 168 497 грн.- дохід від провадження підприємницької діяльності, а 17 363 грн. вказано, як зарплата та інші виплати відповідно до умов трудового або цивільно-трудового договору. Щодо доходу членів сім’ї то він не досягнув 15 тисяч.

  Декларант володіє найбільшим за кількість автомобілів «автопарком», серед всіх голів РДА Рівненщини, який налічує сім автомобілів та один трактор.

  Нерухомого майна в деларації не вказано.

  В кінці лютого в ЗМІ з’явилися матеріали пов’язані з сім’єю Миколи Кушніра. В одному з них йшлося про те що син та невістка голови Рокитнівської райдержадміністрації викрали студентку, крім цього в матеріалі Миколу Кушніра називають «Хозяин района», та пов’язують з кришуванням бурштину. Інша стаття стосувалася особисто сина голови РДА, який орендував відпочинкову зону та бере плату за в’їзд на її територію,  до статті додаються фото маєтків якими володіє, Микола Кушнір.

  Микола Кушнір – голова Рокитнівської РДА

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  ДУБРОВИЦЬКИЙ РАЙОН

  Голова Дубровицької райдержадміністрації – Киркевич Сергій. В минулому два рази обирався Сварицевицьким сільським головою, також був  депутатом Дубровицької райради 5-го та 6-го скликань. Розпочинаючи з 2006 до 2012 року займався виключно підприємницькою діяльністю. А у період з 2012 по 2014 рік був начальником на дільниці «Морочне 2», яка знаходиться на території Людинської сільської ради Дубровицького району.

  В середині лютого 2014 року був обирався головою райради від УДАРу. Проте уже на виборах у 2015 році Кирикевич Сергій очолвав список партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до Дубровицької районої ради, куди і був обраний депутатом 7-го скликання.
  В лютому 2015 року Президент України підписав розпорядження у якому призначив Киркевича Сергія головою Дубровицької райдержадміністрації.

  Дохід сукупного доходу декаранта у 2014 році склав 237 248 гривень.  З цієї суми 159 254 грн. – це дохід від підприємницької  діяльності, зарплата – 65 085 гривень, та 12 909 гривень становила матеріальна допомога.

  Киркевич Сергій задекларував два легкових автомобілі, один вантажний та трактор МТЗ-80. Декларант також володіє житловим будинком, гаражем, та земельною ділянкою площею 3,3 гектари.

  Дохід членів сім’ї вказаний в декларації склав 12 858 гривень. В розділах про рухоме і нерухоме майно сім’ї стоять «прочерки».

  Голова Дубровицької райдержадміністрації - Киркевич Сергій

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  ОСТРОЗЬКИЙ РАЙОН

  Ундір Віталій – голова Острозької РДА, розпочав свою трудову діяльність у  липні 2002 року працевлаштувався у ВАТ «Молокозавод» на посаду заступника директора по комерційнії діяльності, і пропрацював там до 2010 року. А вже з листопада 2010 р. по лютий 2015 р. працював  першим заступником міського голови Острога.

  Віталій Ундір обирався депутатом 5-го скликання до Острозької міської ради  від Народної партії. Згодом змінивши партійність на виборах 2010 року представляв партію  «Сильна Україна». На виборах 2015 року був обраний депутатом Рівненської облради від  пропрезидентської партії «БПП«Солідарність». В облраді є членом постійніої комісії з питань бюджету, податків та фінансів.

  Ундір Віталій в декларації за 2014 рік вказав  59 949 грн. – власного доходу, з цієї суми 57 941 – зарплата. Сукупний дохід членів сім’ї  становив 63 121 грн.

  Разом з сім’єю володіє двома земельними ділянками, та іншим не рухомим майном. Про транспортні засоби в декларації відомості відсутні.

  Ундір Віталій – голова Острозької РДА

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ РАЙОН

  Голова Здолбунівської РДА- Кондрачук Сергій. Трудову діяльність розпочав у 2008 році кілька місяців пропрацював консультантом виконавчого комітету Здолбунівської районної політичної організації «Наша Україна». У тому ж році його призначили керівником Здолбунівського районного радіо, після закриття якого спробував себе у ролі підприємця. У грудні 2013 року по лютий 2015 був головним редактором, а пізніше в.о. головного редактора районної газети «Нове життя». Депутат Здолбунівської райради VІ скликання від партії «Наша Україна».

  Сергій Кондрачук є членом НСЖУ,  членом президії місцевої громадської організації «Українська Народна Рада Здолбунівщини», та членом правління Здолбунівської районної організації Товариства Червоного хреста України.

  Згідно даних сайту «посіпаки», був помічником депутатів Дехтярчук Олександр Володимирович від  «Блоку Петра Порошенка», 8 скликання, та депутата Матчук Віктор Йосипович від партії Блок «Наша Україна — Народна самооборона», 6 скликання. В обох депутатів був помічником на громадських засадах.

  За 2014 рік задекларував 48 442 гривні сукупного доходу, з цієї суми 43 893 грн. становила зарплата, та 4 549 отримані як дивіденти, проценти. Дохід сім’ї склав 16 298 гривень. У власності Кондрачука Сергія є автомобіль Nissan Maxima. Нерухоме майно станом на 2014 рік не вказано ні в декларанта, ні в членів його сім’ї.

  Сергій Кондрачук на банківському рахунку володіє сумою у розмірі 44 549 грн., з них  вкладених у звітному році 40 000 гривень.

  Голова Здолбунівської РДА- Кондрачук Сергій

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  РАДИВИЛЬВСЬКИЙ РАЙОН

  Ващук Олег – голова Радивилівської РДА,  останні роки працював директором  товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Трипілля». Розпочинаючи з 2013 р. один рік пропрацював заступником гендиректора «УкрТехноФос-Плюс». З 2014 року  був  заступником генерального директора на приватному підприємстві «Мінераліз». Наприкінці травня 2015 року призначений на пост голови Радивилівської райдержадміністрації.

  Обирався депутатом до Радивилівської райради IV скликання. Також був депутатом Рівненської облради шостого скликання від партії «Сильна Україна». А вже на виборах 2015 року був кандидатом до Рівненської облради, та Радивилівської районої ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  Ващук Олег задекларував 65 818 гривень власного доходу. Згідно декларації голова Радивилівської райдержадміністрації їздить на Mitsubishi Pajero Sport, 2008 року випуску, та має у власності УАЗ-31512, та трактор МТЗ-82.  Державний чиновник володіє двома земельними ділянками загальна площа яких перевищує 4 гектари. У власності декларанта є житловий будинок та квартира.

  У декларації яку прислали з Радивилівської РДА на запит журналіста сайту «Колона», не були вказані доходи членів сім’ї, проте на сайті президента, є ще одна декларація Ващука Олега за 2014 рік, в якій вказаний сукупний дохід членів сім’ї – 27 412 грн.

  У власності членів сім’ї в декларації 2014 року вказаний легковий автомобіль та житловий будинок.

  Ващук Олег – голова Радивилівської РДА,

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН

  Голова Гощанської райдержадміністрації – Ковальчук Юрій. У період з 1999 по 2002 рік працював на різних посадах у Гощанській РДА. У 2002 році Юрія Ковальчук було обрана головою Бабинської сільської ради, очолювати дану посаду вдалося по травень 2010 року. А з 2010 до призначення головою РДА працював організатором з постачання в ТОВ «УкрТехноФос».

  В березні 2015 року указом Президента, Юрій Ковальчук призначений головою Гощанської райдержадміністрації. Належить до партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  В декларації за 2014 рік  відомості про доходи Юрія Ковальчука відсутні, але вказаний дохід членів сім’ї 28 500 грн.

  Юрій Ковальчук задекларував квартиру площею 42,1 кв.м та три земельні ділянки. У членів сім’ї в розділі про нерухоме майно вказана квартира, незавершене будівництво, та дві земельні ділянки площею 16 700 та 8 900 кв.м..

  Номінальна вартість цінних паперів декларанта становить  64 грн., розмір внеску до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства або ж організації становить – 64 грн.

  Аналогічна ситуація у членів сім’ї – номінальна вартість цінних паперів 64 грн., такий же і розмір внеску до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації – 64 грн.

  Юрій Ковальчук має фінансові зобов’язання на погашення основної суми позики (кредиту) 5000 грн.,та на погашення суми процентів – 1000 грн.

  У 7 200 гривень обійшлося декларанту  утримання зазначеного в розділах нерухоме майно, та  автомобільий транспорт.

  Голова Гощанської райдержадміністрації – Ковальчук Юрій

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІ

  Читайте третю частину публікації про доходи чиновників Рівненщини:

  Скільки заробили очільники РДА Рівненщини: мільйонні доходи та дорогі автомобілі. Частина ІІІ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх