Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Рівне

  Хто такий Станкевич – розслідування

  Станкевич Віталій Геннадійович – в.о. директора Рівненського економіко-технологічного коледжу, за різною інформацією – колишній (до грудня 2013 року) чи дійсний член Партії регіонів.

  Займає нинішню посаду більше двох років, не маючи достатнього педагогічного стажу – 5 років роботи у навчальному закладі цього ж профілю. Був призначений на посаду керівника коледжу (як структурного підрозділу Національного університету водного господарства та природокористування) колишнім керівництвом НУВГП, тісно пов’язаним з Партією регіонів.

  На даний момент новим керівництвом НУВГП оголошено конкурс на заміщення посади директора, хоча конкурс мав бути оголошений уже пів року тому – згідно із законом в.о. директора може призначатись не більше, ніж на два роки. Проте колишні керівники НУВГП (ректор, а згодом президент НУВГП – нардеп-регіонал Сорока Микола Петрович, наступний після нього в.о. ректора Корецький Микола Христофорович та перший проректор, згодом т.в.о. ректора НУВГП Левицька Світлана Олексіївна) цієї норми не дотримались (чи через ненагальність питання, чи за браком часу, чи з інших причин).

  На даний момент щодо діяльності директора ведеться журналістське розслідування. Ймовірно, деякі факти порушень закону Стакевичем В.Г. буде складно довести, проте надалі будуть враховуватись лише доведені та перевірені факти.

  Нагадаємо, нещодавно на сайті Kolona.net було наведено доволі провокативну статтю щодо одного із працівників Рівненського економіко-технологічного коледжу, а також статтю про самого Станкевича. Автор визнає, що міг не достатньо професійно висвітлити тему, проте зауважує, що на цю статтю виникло кілька реакцій.

  Зокрема, один із користувачів сайту прокоментував статтю:

  Станкевич
  “Пане Логащук, прошу зауважити вас, що з своїх етичних міркувань ви все ж надрукували неповну інформацію про пана Беспалова. Чи не могли би ви перерахувати всіх осіб “підвищеного ризику”, навіть працівників ФСБ, які працюють в даному коледжі? З неофіційних джерел стало відомо, що ваш батько військовий. Цікаво, де служив він? Напевне, теж на території СРСР. Прошу вас дати пояснення, чому ваші останні доробки (статті) присвячені лише тематиці Рівненського економіко-технологічного коледжу?”

  На суб’єктивну думку автора, провокація була виправдана.

  Надалі автор продовжує досліджувати факти наявності порушень закону у діяльності Станкевича Віталія Геннадійовича, його колег, близького і впливового оточення, а також звертається до всіх, хто володіє інформацією, що підтверджує факти таких порушень, з проханням опублікувати її, передати автору статті, чи іншим журналістам.

  Дивіться також: Відео для тих, хто порушує закон.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх