Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Регіонал Віталій Станкевич – директор вузу з кримінальним минулим

Освіта

Регіонал Віталій Станкевич – директор вузу з кримінальним минулим

Регіонал Віталій Станкевич чимось подібний до Сталіна своєю зовнішністю та звичкою курити трубку. А також схильністю силовими методами підкорювати собі підлеглих, як стверджують останні.

Про це повідомляють працівники Рівненського економіко-технологічного коледжу, які упродовж двох з половиною років працюють з новим в.о директора. Анонімні джерела в коледжі стверджують, що регіонал Віталій Станкевич здатний застосовувати силу до працівників РЕТК, що неодноразово робив сам, або через своїх помічників на посаді директора і набагато раніше.

Коротко про Станкевича Віталія Генадійовича: колишній регіонал (за його твердженням – вийшов з ПР в грудні 2013 року); колишній очільник Радивилівської райдержадміністрації, звільнений за скандал, пов’язаний із побиттям Ростислава Войцеховського, депутата Радивилівської райради, директора ЗОШ с. Ситне; наразі – в.о. директора РЕТК (згаданого коледжу).

Згідно із законодавством, уже понад пів року в коледжі мав би бути призначений новий директор. Крім того, уже зараз новим в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування оголошено конкурс на заміщення посади директора коледжу.

У відповідь на демократичні події в НУВГП та оголошення конкурсу на заміщення його посади Віталій Станкевич ініціює спочатку сепаратистське відділення коледжу від університету, яке виявилось невдалим, а пізніше з’являється звернення, в якому майже 100% викладачів та студентів підтримують його на нинішній посаді і закликають ректора скасувати конкурс, хоча юридичних підстав для цього немає.

Діяльність Віталія Станкевича може розцінюватись по-різному. Джерела видання стверджують, що це намагання втриматись у сфері впливу, щоб пізніше акумулювати зусилля для відродження ПР на Рівненщині.

Зважаючи на те, що Станкевич вів передвиборчі та агітаційні кампанії ПР, можна зробити однозначний висновок про його готовність до політичної боротьби та прив’язку до нинішніх регіоналів області.

Крім того, масу запитань викликає склад викладачів, що оновився за останні роки. В тому числі, серед викладачів, за ствердженням деяких працівників РЕТК, є і працівники охоронних фірм з Росії, які фактично виконують функцію особистої охорони Станкевича, хоча їх офіційні посади – дещо скромніші. Наразі інформація про регіонала Віталія Станкевича перевіряється.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх