Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Велодоріжки популяризуватимуть в столиці Прикарпаття

велодоріжка
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Велодоріжки популяризуватимуть в столиці Прикарпаття

Велодоріжки популяризуватимуть в Івано-Франківську. Мер міста Руслан Марцінків розповів про плани нововведень та поліпшення велоінфраструктури.

Велодоріжки в Івано-Франківську стають популярнішими в міру їхньої появи. Так, в місті уже є 2 відомі відрізки велодоріжок, якими користуються франківчани-велосипедисти.

Варто зауважити, що в 2015 році міськрада Франківська навіть прийняла цілу програму розвитку велосипедної інфраструктури.

Наразі велосипедисти можуть користуватися спеціальними доріжками по вулицях Шевченка та Галицькій. Проте в планах Франківської влади також є облаштування кілька нових відтинків і велотрас. Франківцям обіцяють велодоріжки на Мазепи, Довженка та Набережній.

Передбачено, що результатом проекту має стати ціла веломережа, об’єднана в одну систему пересування. Для цього також планується облаштування велосипедної зони на вул. Миколайчука.

Програма містить пункти щодо нових велопарковок, відповідного планування тротуарів і багато цікавого. Марцінків стверджує, що до питання велотранспорту в місті підійшли комплексно.

Між іншим, в місті скоро запрацює “муніципальна варта”. Пересуватися співробітники служби на зразок “екополіції” будуть саме на велосипедах.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх