Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В травні запрацює авіасполучення Івано-Франківська з Італією

аеропорти
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

В травні запрацює авіасполучення Івано-Франківська з Італією

Столиця Прикарпаття та італійське місто Брешія матимуть постійне авіасполучення. Авіарейси запрацюють з 20 травня.

Авіасполучення з італійським містом дозволить українцям та італійцям двічі на тиждень здійснювати переліт між країнами. На сайті компанії Windrose Airlines нещодавно з’явилося відповідне повідомлення.

Windrose Airlines – Івано-Франківськ та Брешія матимуть постійне авіасполучення Як повідомляється, рейси курсуватимуть в понеділок та п’ятницю. Обслуговувати рейси будуть літаки марки ERJ-145, що вміщають 48 пасажирів. Виліт буде здійснюватися о 10:15 з Івано-Франківського аеропорту, а з італійського міста літак вирушатиме о 12:15 за місцевим часом. Загальна тривалість польоту між кінцевими точками складатиме близько двох годин.

Вартість перельоту в один бік – близько 3-4 тисяч гривень, в обидві сторони – 5-6 тисяч грн. Брешія – дуже зручний транспортний центр, який сполучає майже всю північ Італії, саме тому компанія і обрала таке сполучення – йдеться в повідомленні, що розміщене на сайті компанії.

Крім того директор компанії пообіцяв, що мешканці Чернівців, які також користуватимуться авіарейси компанії, матимуть можливість безкоштовно доїхати до аеропорту – її забезпечать для всіх бажаючих стати клієнтами авіаліній.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх