Колона – Cайт громадської журналістики

В Тернополі відбулися змагання водіїв екстрималів (ФОТО)

В Тернополі відбулися змагання водіїв екстрималів (ФОТО)

Змагання водіїв екстрималів відбулися в Тернополі в неділю, 28 лютого. Місцем змагань обрали злітну смугу місцевого аеропорту.

Змагання водіїв екстрималів в Тернополі, які анонсували, як змагання у швидкісному спринті зібрали декілька десятків учасників. Але окрім як на металобрухті, про що пишуть місцеві ЗМІ, в змаганнях участь ні на чому більше і не брали.

Більшість автівок, які використовували учасники заїздів, були переважно ще радянського виробництва. Серед великої кількості ВАЗів були і автівки з явними ознаками ремонту. Але тюнінг машин окрім великої кількості вм’ятин та обдертої фарби більше особливостей не мав.

Змагалися автомобілісти-любителі в різних категоріях, які були сформовані згідно з робочими об’ємами двигунів. Клас водіння та водійські права організатори змагань особливо не виділяли.

Як стверджує видання Тернополяни, змагання перетворилися в збіговисько місцевих мешканців, зокрема з навколишніх сіл. Неодмінними атрибутами змагань стали пляшки пива та капюшони, які захищали глядачів від лютневого холоду.

Про результати заїздів місцеві ЗМІ не повідомляють, проте представляємо Вашій увазі збірку опублікованих фото на сайті Тернополяни світлин із екстрим-заходу.

Exit mobile version