Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  ВО "Батьківщина"
  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  У Рівному заступниця Хомка керуватиме у ВО Батьківщина

  Заступниця Хомка, мера Рівного, Галина Кульчинська залишилася на посаді керівника міської організації партії ВО Батьківщина. На ЗВК вона згадала про досягнення партії в Рівному.

  Заступниця Хомка згадала про події останніх двох років і діяльність партії на звітно-виборчій конференції міського осередку. Серед перелічених успішних проектів організації Галина Кульчинська згадала зокрема акцію на підтримку Надії Савченко та допомогу бійцям АТО.

  Галина Кульчинська очолила міську організацію ВО Батьківщина ще у 2013 році. Тоді в розпалі скандалу, пов’язаного із партійцями “садоводами” в міській раді, які в закритому режимі проголосували за виділення міської землі наближеним до депутатів особам, кілька партійців були виключені з лав партії, а тодішній керівник осередку, Марія Конощук,  була екстрено відсторонена від керівництва.

  Нагадаємо, Галина Кульчинська вдруге поспіль стала депутатом Рівнеоблради у 2015 році, віддавши перевагу кріслу в облраді, а не в міськраді. До цього була кандидатом по спискам партії до ВР у 2014 році, в 2010 році балотувалася до облради відразу по спискам і мажоритарці, а вперше стала депутатом у 2006 році.

  Кульмінацією Кульчинської варто вважати її незмінний пост заступника міського голови Рівного Володимира Хомка – з 2009 року вона відповідає за культурно-гуманітарні питання в обласному центрі. Очевидно, що причетність до роботи однієї з найбільших медіа-структур в області (до 2009 року – директор ЗАТ “Радіо-Трек”) і керування однією з найбільш масових та впливових партій в області теж зіграли в цьому призначенні значну роль, незважаючи навіть на опозиційний характер ВО Батьківщина стосовно Володимира Хомка.

  До слова, у 2014 році Галина Кульчинська отримала звання “депутата-прогульника” – із 6 засідань комісії з питань культури та духовності в Рівненські облраді, де за нею значиться посада заступника голови комісії, вона пропустила 4.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх