Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі директор ВПУ Андрій Каплун побив студента

директора Тернопільського ПТУ звільнили, В Тернополі директор ВПУ Андрій Каплун побив студента

Тернопіль

В Тернополі директор ВПУ Андрій Каплун побив студента

Директор BПУ Андрій Каплун, якого звинувачували у катуванні своїх студентів, в черговий раз продемонстрував своє жорстоке ставлення до людей.

Одіозний директор BПУ Андрій Каплун цього разу побив студента 15-річного віку. Очевидці стверджують, що Каплун проводив “виховну” бесіду зі студентом училища поблизу технічних приміщень закладу. Там він кілька разів ударив студента.

Сім’я хлопця стверджує, що директор зараз залякує їх. Зокрема, про це заявляє сестра побитого учня. Вона стверджує, що вночі до вікон їхнього будинку приходять незнайомці і стукають у скло.

Тим часом Каплун навідріз відмовився давати коментарі журналістам. Він пояснює свою позицію тим, що знаходиться в реанімації через загострення серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, нещодавно директор ВПУ Андрій Каплун потрапив у центр скандалу через відео, яке опублікували в мережі Інтернет. На цьому відео непедагогічний директор змусив на урочистій лінійці першого вересня двох своїх студентів стояти навколішки. При цьому він вичитував їх за ганебну поведінку. За попередньою інформацією, покарані вони були за те, що з’явилися у перший навчальний день 2015-16 н.р. у заклад будучи п’яними.

[infobox style=’regular’ static=’1′]СКАНДАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ПТУ ЗВІЛЬНИЛИ[/infobox]

Після інциденту його звільнили з посади директора, але він продовжив викладати у закладі.

Коментарі
Загрузка...
Вверх