Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Скандального директора Тернопільського ПТУ звільнили

директора Тернопільського ПТУ звільнили, В Тернополі директор ВПУ Андрій Каплун побив студента

Тернопіль

Скандального директора Тернопільського ПТУ звільнили

Директора Тернопільського ПТУ звільнили за те, що поставив на коліна студентів, які, за його словами, провинилися. Рішення прийняли в МОН в понеділок, 8 лютого.

Директора Тернопільського ПТУ звільнили, як сформулювало в наказі міністерство, за те що допустив порушення законодавства. Андрій Каплун, який знущався над студентами очолюваного ним закладу на урочистій лінійці 1 вересня 2015 року, пояснював у недавніх інтерв’ю центральним та місцевим ЗМІ, що просто “виховував” їх.

Як виявилося, такий “виховальний” підхід директор проявляв нерідко. Деякі студенти підтвердили, що у горезвісного директора часто виникали “потреба зайнятися вихованням”. До місцевого управління освіти раніше надходили скарги на директора та на викладачів, але чиновники їх ігнорували.

Відомим на всю країну директор став завдяки відеозапису, на якому хтось зі студентів відзняв епізод з “виховної практики” Андрія Каплуна.

На відео зафіксовано, що директор, поставивши на коліна перед іншими студентами двох їхніх колег, декілька хвилин вичитує винуватців за поведінку. За попередньою інформацією, двох хлопців покарали таким чином через те, що вони з’явилися 1 вересня до свого ПТУ напідпитку.

директора Тернопільського ПТУ звільнили

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх