Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Луцьку член атестаційної комісії стріляв по перехожих

Головне зображення ілюстративне

Луцьк

В Луцьку член атестаційної комісії стріляв по перехожих

В Луцьку член атестаційної комісії стріляв у людей із травмата. Віктору Вальчуку напідпитку здалося, що його переслідують. Нікого не було поранено.

В Луцьку член атестаційної комісії стріляв по перехожих, які здалися йому надто підозрілими. Як член атестаційної комісії, що працювала ще недавно на Волині і оцінювала профпридатність міліціонерів для переведення на поліцейську службу, Віктор Вальчук уже неодноразово заявляв, що на нього чинили тиск.

В ситуації під час стрілянини, як визнав Вальчук, він був напідпитку. Аналіз після приїзду правоохоронців та затримання підтвердив це.

Як повідомив Олександр Карпук, заступник керівника поліції в Луцьку, про стрілянину повідомили на номер 102. Четверо людей, імена яких не оголосили, стверджували, що в них стріляв чоловік. Дивний той факт, що з відстані у менш ніж 3 метри Віктор Вальчук так і не зміг влучити в людей, в яких він стріляв.

Представнику кількох громадських організацій інкримінують хуліганство згідно із КК України. Це загрожує активісту ґратами на термін до 7 років. Іронічно те, що розслідувати справу буде поліцейський, який нещодавно пройшов атестацію.

Коментарі
Загрузка...
Вверх