Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Ірина Вахович декларація

  Західна Україна

  Ірина Вахович декларація: чим володіє та скільки заробляла новообрана очільниця ЛНТУ?

  2 грудня Ірина Михайлівна Вахович була призначена на посаду ректора Луцького національного технічного університету. Наші журналісти переглянули, що містить її декларація.
  Ірина Вахович декларація

  Ірина Вахович подала електронну декларацію за 2019 рік, як кандидат на посаду ректора ЛНТУ. Зазначивши серед членів сім’ї свою доньку Владиславу Вахович.

  У розділі об’єкти нерухомості пані Ірина вказала квартиру у Луцьку площею 104,6 квадратних метри, якою володіє з 2006 року та житловий будинок у с. Липини площею 162,9 кв.м. на який вона має право користування, а володіє будинком Галина Іванівна Хомицька.

  Серед транспортних засобів в декларації вказано автомобіль Audi Q3, 2013 року випуску. У власності декларантки автомобіль з 2016 року.

  У розділі про доходи Ірина Вахович вказала заробітну плату отриману за основним місцем роботи у Волинській обласній раді у розмірі 341 тис. 649 гривень та дохід від науково-педагогічної діяльністі 211 тисяч 241 грн. У декларації вказано також доходи доньки, а саме стипендію отриману в ЛНТУ – 23 тисячі 56 гривень та зарплату у ПРАТ “ЛДБК” – 6 941 грн.

  В декларації зазначено також рахунки в банках декларантки та її доньки.

  У Ірини Вахович в декларації зазначено роботу за сумісництвом це науково-педагогічна діяльність в ЛНТУ яка зазначена вище та посада члена Спеціалізованої вченої ради у ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Остання робота за сумісництвом зазначена як не оплачувана.

  Також в декларації вказано членство суб’єкта декларування в організаціях та їх органах, а саме у ГО “АКАДЕМІЯ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ” та ГО “Волинська асоціація вчених та інноваторів”.

  Нагадаємо, що Ірина Вахович виграла вибори ректора отримавши підтримку 58% виборців. Пані Ірина має вчене звання професора та є доктором економічних наук. З липня 2019 року по листопад 2020 року була головою Волинської обласної ради.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх