Колона – Cайт громадської журналістики

В Чернівцях начальник поліції погрожував ветерану АТО

Міліція офіційно стала поліцією

Буковинський начальник поліції погрожував ветерану АТО Євгену Марусику, який розкритикував роботу правоохоронного органу.

Начальник поліції погрожував ветерану, як стверджує Марусик, у власному кабінеті, куди викликав його наступного ж дня після критичного посту колишнього бійця АТО у мережі Facebook.

У своєму повідомленні чоловік зазначив, що співробітникам міліції, які навіть не пройшли атестацію до нової поліцейської служби, будуть будувати 25-квартирний будинок в Чернівцях. На думку Марусика, будинок варто було б віддати ветеранам бойових дій на Сході України.

Після цього посту Сергій Пілігрим, який тимчасово обіймає посаду начальника обласної поліції, як говорить ветеран Айдару, викликав його до себе “на килимок” в особистий кабінет, де погрожував і завдавав образ, звинувачуючи бійця у тому, що його фінансують регіонали.

Про це Марусик розповів на сесійному засіданні облради Буковини, після чого звинуватив начальника поліції в причетності до Маріупольського порту, на якому той працював раніше. Він прибрав із біографії ці факти, як стверджував ветеран, щоб безперешкодно виконувати свою роботу, незважаючи на зв’язок із бізнесом Рената Ахметова, якому раніше належав порт.

Також Пілігрим звинувачував Марусика в організації проплачених мітингів під Гіпербудом. В результаті свого виступу він закликав Пілігрима добровільно піти з посади, а його пропозицію схвально підтримали депутати Чернівецької облради. На підтримку ветерана виступив і представник технічної партії Рідне місто Василь Продан, якого Пілігрим теж звинувачував у фінансуванні згаданих мітингів.

Exit mobile version