Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Коли цвіте сакура в Ужгороді у 2016 році?

Головне зображення ілюстративне

Культура

Коли цвіте сакура в Ужгороді у 2016 році?

Коли цвіте сакура в Ужгороді у 2016 році та як на цьому відзначилося потепління – про це відомо біологам Закарпаття. Цьогоріч цвітіння сакури відбудеться раніше.

Коли цвіте сакура в Ужгороді, – зазвичай, це відбувається ближче до середини квітня, – до Ужгорода з усіх куточків країни приїжджають туристи, аби побачити неймовірні краєвиди, з якими можна порівняти хіба що картини біля підніжжя Фудзіями.

 

Як говорить відомий на Закарпатті експерт в галузі туризму Федір Шандор, до кінця березня сакура може розцвісти. Це станеться за умови, що в наступні 2 тижні Закарпаття не зазнає заморозків, посилаючись на місцевих біологів, які дослідили тему цвітіння сакури цього року.

Шандор також зауважив, що для зустрічі туристів в області готові уже зараз. Таким чином з березня по травень, тобто на весь весняний сезон, область готова до повноцінного туристичного життя.

Крім цього, він нагадав про традиційні фестивалі, що відбуваються на Закарпатті у квітні й травні. Зокрема, “головний турист області”, як його називають місцеві ЗМІ, згадав про Угорську Пасху, фестивалі бограчу та з’їзд пивоварів.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх