Колона – Cайт громадської журналістики

В Чернівцях на місці Берізки збудують житловий будинок

В Чернівцях на місці Берізки збудують житловий будинок

В Чернівцях на місці Берізки збудують житловий будинок, який замінить стару споруду. Принаймні, про це свідчать слова Олексія Каспрука.

На місці Берізки збудують житловий будинок, якщо громадськість не підтримає петицію щодо збереження старої будівлі. Мер Чернівців, який висловився щодо можливості забудови, вважає доцільним будівництво нової красивої споруди на місці відомого в місті гастроному.

Разом з тим громадська ініціатива щодо збереження гастроному набуває популярності в мережі. На сайті Чернівецької міськради навіть з’явилася відповідна петиція.

Переважна більшість мешканців міста знають про центральний магазин міста, хоча далеко не всім знайома понад 50-річна історія закладу. Нещодавні святкування щодо урочистої дати, зокрема, привабили велику кількість гостей та журналістів.

Проте наразі місцеві студенти та проектувальники модернізованої забудови міста пропонують на місці гастроному звести житлові й офісні будівлі. Новаторські проекти були підтримані міською владою, проте частина міських жителів вважає, що центр міста не повинен втрачати однієї зі своїх “прикрас”.

З іншого боку, частина містян бачить у перебудові центру міста загрозу. Паніку буковинців викликає можливе руйнування центральної частини міста в ході будівництва.

Exit mobile version