Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Чернівцях кладовище зніматимуть на відео

Чернівці

В Чернівцях кладовище зніматимуть на відео

Відтепер історично відоме кладовище зніматимуть на відео. Відсутність камер уже позначилася на бюджеті збитками у 190 тисяч гривень.

Кладовище зніматимуть на відео у зв’язку з минулорічними подіями, коли кілька сотень надгробків було пошкоджено вандалами, що загалом завдало збитків на суму 190 тисяч гривень. В тому числі пошкоджено було і надгробний камінь колишнього бургомістра Ройса.

Про рішення встановити такий відеонагляд уже по факту встановлення повідомив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Він пояснив, що такий запобіжний захід дозволить уникнути руйнувань історичного кладовища на вулиці Зеленій, де, зокрема, поховані відомі українські письменники Ольга Кобилянська та Юрій Федькович. У разі ж вандалізму зловмисників буде набагато легше знайти, проте основна ціль встановлення відеокамер, все ж, полягає у тому, щоб запобігти таким подіям.

Крім цього міський очільник столиці Буковини зауважив, що поховання обох згаданих письменників будуть під окремим наглядом. До свого повідомлення у Facebook він також додав фото екрану смартфона, на якому можна розгледіти кадри з восьми відеокамер, які знаходяться у різних куточках кладовища. Мер додав, що винних у минулорічному вандалізмі таки покарали.

Кладовище зніматимуть на відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top