Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Чернівцях міліція спіймала вбивцю двох осіб

Міліція спіймала вбивцю двох людей
Головне зображення ілюстративне

Чернівці

В Чернівцях міліція спіймала вбивцю двох осіб

Міліція спіймала вбивцю двох людей, який хотів приховати сліди злочину, влаштувавши підпал. Злочинець потрапить за ґрати не вперше.

Міліція спіймала вбивцю 31-річного віку, який прийшовши до знайомих, розпивав із ними спиртне. Побутова сварка, що переросла у бійку, призвела до подвійного вбивства ще 25 лютого.

Спочатку молодик кілька разів ударив господаря квартири, а потім завершив криваву справу, використавши ніж. П’яний товариш господаря теж потрапив під гарячу руку вбивці і був задушений голими руками. Перед цим злочинець “із досвідом” завдав йому кілька ударів.

Після скоєного подвійного чоловік не розгубився. Він вирішив приховати свій злочин, підпаливши квартиру.

Уже після приїзду пожежників, коли вогонь згас, а на згарищі знайшли тіла, правоохоронці виявили на них сліди фізичної розправи. Крім цього, поліція виявила, що чоловіки перед вбивством були п’яні.

Наступного ж дня підозрюваного чоловіка спіймали по гарячим слідам. Чоловік свою провину не визнає, проте доказів та свідчень у слідства буде чимало, щоб притягнути його до відповіді за злочин.

Єдина особа, яка насправді страждатиме після арешту вбивці, – це його матір, “на шиї” якої чоловік раніше жив. Як передають місцеві ЗМІ, жінка залишилася жити сама в кімнаті одного з гуртожитків.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх