Колона – Cайт громадської журналістики

У Львові побудують нову електрозаправку – Зінкевич

Львів

У Львові побудують нову електрозаправку для автомобілів, що використовують екологічно чистий вид палива. Розмістять її за адресою Зелена, 273.

Побудують нову електрозаправку на базі потужностей “Галиченерго”, поблизу головної будівлі якої й розміститься станція заправки.

Нагадаємо, що кілька місяців тому на вулицях Львова уже відкрили кілька заправок для електрокарів. Зокрема, варто відзначити заправні станції, що були відкриті по вулиці Січових Стрільців у листопаді.

Про появу електростанції по вулиці Зеленій повідомив Ігор Зінкевич. Він, як депутат Львівради від партії “УКРОП” та відомий представник громадськості є одним із лобістів подібних проектів у Львові. Повідомлення про нову заправку Ігор Зінкевич розмістив у спільноті “Варта-1” у Facebook.

Варто згадати, що згідно зі статистикою МВС в Україні в жовтні минулого року уже налічувалося майже 400 автомобілів, що використовують електроенергію в якості палива.

Цікавий факт, що всупереч активній рекламі та піару компанії Tesla, найбільше в Україні електромобілів марки Nissah Leaf – їх приблизно у 8 разів більше. Хоча зі зрозтанням попиту на електромобілі в Україні статистика однозначно зміниться – про це йдеться у дослідженнях видання ecotechnica.com.ua.

Exit mobile version