Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Закарпатті вперше проводять вибори старост громад

На Закарпатті вперше проводять вибори старост громад

Західна Україна

На Закарпатті вперше проводять вибори старост громад

Вперше проводять вибори старост громад після проведення децентралізації на території Закарпаття. Перших 5 старост обирали в Тячівській громаді вчора, 21 лютого.

Вперше проводять вибори старост громад у селах двох громад Закарпаття. Тячівська та Вільховецька громади загалом отримають 5 старост. У Руському Полі, Тячівці, Лазах, Добрянському та Вільхівцях-Лазах, де налічується понад пів тисячі жителів, за новим законодавством має бути обрано старост.

Єдине село, яке мало би увійти до цього переліку, але не увійшло, – це село Ракове. У майже тисячі жителів села свого старости не буде у зв’язку із відповідним рішенням райради.

У повноваженнях старости – відстояння інтересів односельчан. бюджетні питання та початкова юридична допомога для взаємодії селян та різних органів самоврядування.

Як говорить Наталія Майор, в.о. старости Ракового та Вільхівців-Лазів, децентралізація дасть для територіальних громад масу можливостей. Місцевий реформатор вважає, що місцеві жителі впораються з відповідальністю першопрохідців.

Вашій увазі – сюжет каналу ТБ “Тиса-1”:

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх