Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Луцьк

  У Луцьку затримали п’яного посадовця-рецидивіста

  У Луцьку затримали п’яного посадовця-рецидивіста, який вже не вперше порушував громадський спокій і отримав понад 50 протоколів за різноманітні правопорушення.

  У Луцьку затримали п’яного посадовця-рецидивіста. Як повідомила поліція Волинського обласного центру, близько другої ночі на номер “102” зателефонували, щоб викликати патрульних. За словами заявників, на автостанції знаходився дебошир, який розбив скляні двері.

  Патрульні, які відправились на виклик, затримали чоловіка з розсіченою головою і спочатку намагалися відправити його до лікарні. Проте обурений чоловік пручався, врешті його доставили до медзакладу, де він продовжив лаятися на всіх присутніх навколо людей. Крім цього чоловік намагався вдарити одного з лікарів.

  Експерти, які перевірили чоловіка на стан алкогольного сп’яніння, вказували на явні ознаки вживання наркотиків. Проте офіційно в наркодиспансері знайшли тільки сліди алкоголю.

  Як виявилось, чоловік уже отримав понад 50 протоколів за правопорушення різних ступенів тяжкості. Відомо, що чоловік уже притягувався за крадіжки, а також керував авто будучи п’яним.

  Крім усього здивувала особа хулігана: ним виявився 30-річний працівник міської виконавчої служби юстиційного відомства. Загалом на “знешкодження” чиновника-рецидивіста пара патрульних витратила понад чотири години часу.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх