Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку реформа імен – комітет став управлінням

Луцька міська рада
Головне зображення ілюстративне

Луцьк

У Луцьку реформа імен – комітет став управлінням

На засіданні Луцькради депутати захотіли, аби спортивний комітет став управлінням фізичної культури та спорту. Все нібито заради реформ, як кажуть депутати.

Згаданий комітет став управлінням згідно із рішенням Луцькради. Точніше, його просто перейменували, і починаючи з 5 травня працівники комітету фізичної культури та спорту ходитимуть на роботу в управління фізичної культури та спорту. Така-от реформа.

Пояснення реформи, яке надають депутати, мотивуючи ним своє рішення, полягає в тому, що необхідно вибудувати чітку вертикаль управління спортивною галуззю. І це – в умовах децентралізації. Це, на думку авторів проекту рішення, дозволить змінити та покращити структуру міськради.

Зміна несуттєва, якщо зважати на бюджетне фінансування та вимоги до працівників управління. Згідно із рішенням місто саме бюджет буде утримувати управління, а на посади в ньому зможуть розраховувати люди, що мали досвід роботи на керівних посадах у галузі.

Перевага управління в тому, що воно зможе розробляти проекти рішень, пропонувати їх на сесії міської ради та впливати на процеси прийняття рішень. Чи відіб’ється дана “реформа” на якісній роботі спортивної галузі в місті – питання, на яке відповість тільки час.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх