Колона – Cайт громадської журналістики

У Луцьку демонтували пам’ятник Кузьмі Скрябіну

Луцьк замок

На Волині демонтували пам’ятник Кузьмі Скрябіну. Мати артиста наполягла на тому, що її сину потрібно встановити інший постамент.

Демонтували пам’ятник Кузьмі Скрябіну у зв’язку з тим, що цього вимагала мати співака. Справа в тому, що, на її думку, бронзова статуя, яку встановили 7 жовтня на біля одного із торговельних центрів Луцька, нічим не схожа на співака.

Більше того, мати Андрія Кузьменка, Ольга Кузьменко, наполягла на тому, щоб роботою над новим постаментом зайнялися інші скульптори. Як стверджує мати Кузьми Скрябіна для одного з місцевих видань, з автором першого постаменту вони спільно дійшли згоди. За попередньою інформацією, образ музиканта втілять в бронзі скульптори з Києва.

Меценатом для виготовлення пам’ятника готовий стати той же депутат Луцькради, що ініціював його встановлення першого разу, – Андрій Покровський.

Саме йому належить ідея встановлення постаменту Андрієві Кузьменку поблизу торговельно-розважального комплексу City Park. Саме він виступив ініціатором будівництва рекреаційної зони в Луцьку і посприяв тому, аби постамент Кузьми встановили саме біля входу в City Park. Крім цього, він є одним зі спонсорів об’єкту, який планують прикрасити постаментом музиканта.

Exit mobile version