Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Закарпатті через голод померла трирічна дівчинка

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

На Закарпатті через голод померла трирічна дівчинка

Через голод померла трирічна дівчинка в Мукачеві. Батьки знайшли тіло дівчинки уже коли та померла. Спочатку містяни запідозрили батьків.

Чи через голод померла трирічна дівчинка, тіло якої знайшли в Мукачеві 26 лютого її батьки, мали з’ясувати слідчі. Адже дівчинка, якій було тільки 3 роки, мала ознаки хворобливості та не виглядала на свій вік.

Чутки про те, що батьки винні у смерті дочки були спростовані згодом. Дівчинка, яка напередодні смерті мала високу температуру, також мала порушення обміну речовин, що вплинуло на її зовнішність. Дівчинка й справді мало їла, але викликано це було хронічною хворобою.

Тільки сьогодні, 2 березня, з’явилася інформація від експертів, які з’ясовували причину смерті. Висновок лікарів – дівчинка померла через полігландулярну дисфункцію. Вона викликає порушення ендокринної системи, нормального харчування та метаболізму.

Крім ознак хвороби експерти не знайшли ні вказівок на інші можливі причини смерті, ні слідів насильства.

Досудове слідство Закарпатської поліції по факту трагічної події поки що триває, але провину батьків повідомлення правоохоронців спростовує.

На Закарпатті через голод померла трирічна дівчинка

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх