Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Гурт Скрябін
  Головне зображення ілюстративне

  Культура

  Мати Скрябіна вимагає демонтувати його постамент в Луцьку

  Мати Скрябіна вимагає демонтувати його постамент, який з’явився на Волині. Мати вважає, що новий пам’ятник має виконати інший скульптор.

  Мати Скрябіна вимагає демонтувати його постамент в Луцьку, оскільки він не схожий на Кузьму. Як заявляє жінка, скульптор Ірина Дацюк навіть не наблизилася у відтворенні образу Андрія Кузьменка до його справжнього вигляду.

  Жінка говорить, що пам’ятник потрібно демонтувати. В той же час Ірина Дацюк, скульптор і автор постаменту, заявляє, що готова взятися за доопрацювання.

  Проте Ольга Кузьменко висловлює недовіру до митця, вважаючи, що та не впорається з цією роботою. Ольга Михайлівна просить скульптора залишити в спокої “тіло та душу” її сина.

  Варто зауважити, що постамент Скрябіна у повний ріст у столиці Волині став першою спробою увіковічнити співака в бронзі. На його урочистому відкритті 1 жовтня 2015 року було багато журналістів, волинських музикантів, приїхали також батьки Андрія Кузьменка. Але зараз мати співака хоче замінити постамент.

  Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув через ДТП (ФОТО) майже рік тому – 2 лютого 2015 року. Причиною аварії стало зіткнення з вантажівкою – молоковозом. Співак не дожив до приїзду швидкої.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх