Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Чернівцях лідер Рідного міста виступив проти мера

Чернівці

У Чернівцях лідер Рідного міста виступив проти мера

Василь Продан дав сьогодні прес-конференцію. Лідер Рідного міста виступив проти мера і розкритикував список кандидатур до міськвиконкому.

Лідер Рідного міста виступив проти мера Чернівців Олексія Каспрука, звинувачуючи його у лобіюванні своїх людей та торгівлі місцями у міськвиконкомі. За словами Продана, очільник міста обирає у виконком непрофесійних людей.

Лідер Рідного міста виступив проти мера, і розкритикував список кандидатур до міськвиконкому

Як підтвердження цьому Продан згадав ситуацію із Володимиром Кедем. За словами керівника фракції Рідне місто, це людина, яка має великий досвід? двічі був депутатом міської ради. але мер Чернівців такі люди у виконкомі не потрібні.

Крім цього продам розказав, що рішення про обрання виконкому зазнало змін – перед тим, як поставити його на голосування, у ньому змінили три прізвища. Зокрема йдеться про однопартійця мера Василя Косменка, який також є радником голови ОДА, та двох свободівців.

Таким чином Продан стверджує, що найбільша фракція у міськраді Чернівців, Рідне місто, не матиме у міськвиконкомі жодного представника, натомість фракції Батьківщини та Солідарності отримали по одному представнику, а Свобода – аж двох.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top