Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Міліція офіційно стала поліцією
  Головне зображення ілюстративне

  Чернівці

  У Чернівцях головним патрульним призначили франківчанина

  Буковина отримала патрульну поліцію та своє керівництво. Головним патрульним призначили Олега Йосипіва.

  В Буковинський поліції головним патрульним призначили заступника начальника поліції Івано-Франківська. Відомо, що в Чернівцях церемонія прийняття присяги буде проведена в неділю, 27 березня. Цього ж дня Олег Йосипів приступить до виконання своїх обов’язків.

  Варто зауважити, що Олег Йосипів свого часу активно проявив себе на Євромайдані. Під час створення майданівських сотень він став заступником командира однієї з них, а пізніше долучився до формування батальйону Київ-1. Після Майдану служив у АТО, після чого повернувся до столиці та пройшов відбір до Київської поліції.

  Родом Йосипів із Тростянця. Про призначення він дізнався тільки сьогодні – йому зателефонував його безпосередній начальник і сказав, що з Києва розпорядилися призначити його головним патрульним в Чернівцях.

  У зв’язку з призначенням у складі Чернівецької поліції намітилися деякі внутрішні перестановки в управлінні поліції Івано-Франківщини. Місце Йосипіва посів Олег Сердюк, який раніше обіймав посаду командира батальйону, а на місці Сердюка батальйоном тепер командує представниця прекрасної половини поліцейського управління – Ірина Зелінська.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх