Старт поєдинку у виконанні Стяуа був, як завжди, дивний. Тотальний контроль м’яча постійний тиск на суперника, швидкі комбінації, високий пресинг – ось елементи гри без яких важко уявити нинішній Стяуа. Нерідко це дуже швидко приносить свої результати (у чемпіонаті Румунії вже точно). Так сталося і цього разу, адже вже до середини першого тайму гості забили двічі.Спочатку Кіпчу протягнув м’яч і розрядив свою гармату метрів з 25, а опісля декілька хвилин Кешер відгукнувся на подачу Синмиртена зліва. Форвард міг ще не раз вписати своє прізвище на табло, проте Петролул виручав голкіпер печаних.
Як і у будь-якої медалі, у гри Стяуа ести і зворотна сторона. Дії в атаки фантастичної четвірки (Кіпчу-Русеску-Попа-Кешер) стабілізуються періодичним бездіяльністю четвірки захисників столичного клубу. Підтвердженням тому обидва відповідних гола господарів, які були схожі, як дві краплі води. Простріл з флангу ставав занадто складним завданням для Варела і Шукаль, яких в дурнях залишав вискакує з-за спин Тамуз.
Більш того, допомагає “творити чудеса” своїм підлеглим і диригент оборонного оркестру.Арлаускіс, якого підписали влітку в якості основного голкіпера, вже встиг цього сезону заробити видалення, а в звітному поєдинку був близький до ще одного. Його авантюрна манера гри не завжди йде на користь колективу, і, наприклад, підкат під Тамуза міг стати для нього останньою дією в матчі. На щастя, литовець дотягнувся не тільки до суперника, а й до м’яча, на що і зреагував арбітр.
Переможний гол Врело (вколотив м’яч у сітку після удару Русеску і сейва печаних) став лише доказом того, що в рідному чемпіонаті Стяуа продовжує грати за принципом “Ви нам заб’єте, скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо”. Тільки от в єврокубках цей номер не проходить.

Олександр Кузьменко, Football.ua 
Петролул – Стяуа 2: 3
Голи : Тамуза, 28, 59 – Кіпчу, 14, Кешер, 17, Варела, 73
Стяуа : Арлаускіс – Папп, Шукало, Варела, Латолевіч (Туга, 61) – Синмиртен, Препеліца – Кіпчу, Русеску (Бреевельд, 83), Попа – Кешер (Станчу, 70)
Попередження : Жерсон, Астаф’єв – Шукало, Попа