Колона – Сайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

В Рівному пройшов Кубок України з велотріалу – результати 2 етапу

Кубок України з велотріалу, який 7 травня завітав до Рівного, зібрав понад 3 десятки учасників. Рівнянин Ян Соколовський піднявся на другу сходинку п’єдесталу.

Кубок України з велотріалу, 2 (із 4) етап якого відбувся в Рівному цими вихідними, не приніс особливих сенсацій. Як стало відомо Сайту громадської журналістики, серед трійки переможців етапу – минулорічні призери Кубка, щоправда, місця розподілилися в іншому порядку.

В розряді Еліта – найвищому класі спортсменів-тріалістів – перемогу на Рівненському етапі здобув чинний віце-чемпіон України Владислав Черниш. Харків’янин з великою перевагою в 10 пунктів обійшов найближчого переслідувача. Загальний бал – 20 (за кількістю допущених помилок)

Єдиний серед трійки переможців рівнянин Ян Соколовський, який минулого року став бронзовим призером Кубка, на домашньому для себе цьогорічному етапі став другим, маючи у своєму заліку 30 балів -на 2 помилки менше, ніж його конкурент, що став третім. На жаль, Соколовському, який не брав участі в першому, одеському етапі, буде складно повноцінно включитися в гонку за чемпіонство.

Владислав Крат, ще один харків’янин і, до того ж, чинний чемпіон України, поступився рівненському спортсмену, маючи 32 бали в активі. Таким чином обидва харків’яни зараз є основними претендентами на перемогу в чемпіонаті.

Фото – зі сторінки Олексадра Хомича у Facebook

Варто зауважити, що крім класу Еліта, змагання відбувалися також і в класах Експерти, Юніори, Любителі та Діти, в яких переможцями стали відповідно Петро Зозуляк, Андрій Склярський, Арсеній Коваленко та Микита Сила.