Львів сьогодні приймає матч Шахтар-Динамо, але вболівальники на нього не йдуть. Причина – невдало обрана дата матчу.

Шахтар-Динамо – центральний матч 24 туру українського чемпіонату, який, як стверджують експерти, стане найменш цікавим для вболівальників серед усіх в історії клубів матчів між ними.

За прогнозами експертів, на матч прийде не більше 6 тисяч вболівальників – не більше 20% від кількості, що може вмістити Арена Львів. Причин цьому декілька, але основна – невдало обрана дата проведення матчу. Як стверджують експерти, невміння функціонерів Шахтаря та Динамо заробляти на футболі, призвела до того, що Великодній матч буде проведений за майже порожніх трибун.

Львівські вболівальники, які традиційно підтримують Шахтар на вимушено домашній арені у Львові, сьогодні йдуть до храмів та проводять час із сім’єю. Футбольні видання, такі як ua-football.com, наприклад, вважають, що потрібно враховувати регіональні особливості Галичини, незважаючи навіть на інтереси донеччан у єврокубках, які в четвер проведуть матч відповідь із Севільєю в Лізі Європи.

Варто зауважити, що інтрига в чемпіонаті для обох клубів практично відсутня – Шахтар і Динамо гарантували собі місця в Лізі Чемпіонів у наступному сезоні, а в чемпіонаті кияни за три тури до кінця мають гандекап у 7 очок над донецьким клубом, який у свою чергу на вісім очок відірвався від третьої сходинки. Крім того перед матчем в Іспанії Шахтар не буде викладатися на 100%, про що свідчить, зокрема, полегшений стартовий склад, який Мірча Луческу заявив на матч.

Автор: Андрій Логащук