Колона – Cайт громадської журналістики

СтудРеспубліка – 2016: студенти Рівненщини “зіграють” у державотворення

Студентська республіка

В рамках Міжнародної програми “СтудРеспубліка” 11-13 липня на Рівненщині пройде наймасштабніша молодіжна подія цього року. Три літні дні, які молодь проведе на природі, активно розважаючись та навчаючись принципам державотворення, завершаться виборами студентського мера Рівного та магістрату – представників молоді, які представлятимуть область на Всеукраїнському фестивалі “СтудРеспубліка”, що пройде в серпні.

ВМГО “Студентська республіка” проводить Регіональні етапи Міжнародної програми у всіх областях України в якості генеральної репетиції перед проведенням Всеукраїнського фестивалю, де щорічно збираються тисячі учасників, з числа яких обирають студентського Президента України та Парламент – дорадчі органи при міністерствах освіти і науки, а також молоді та спорту.

Уже понад 10 років СтудРеспубліка сприяє вихованню поколінь, здатних вільно мислити, свідомих лідерів України як повністю суверенної держави. В основі програми політична (організаційно- діяльнісна) гра – ОДГ, яка є так званим симулятором квазі-держави. Студенти, об’єднуючись в команди, змагаються за право реалізувати власні проекти та ідеї, а також за представництво у магістраті.

Тема “Студентської республіки – 2016” – “Позитивні сценарії модернізації України: роль місцевих громад і молоді”. Саме з ними і будуть пов’язувати свої проекти та ідеї молодіжні команди. Крім цього до програми включено ряд субфестивалів – розважальних, спортивних, інтелектуальних та інших конкурсів, які є невід’ємною частиною змагань.

До програми “СтудРеспубліка – 2016”, окрім ОДГ, входять:

Попередня реєстрація на регіональний етап “СтудРеспубліка – 2016” в мережі Інтернет:

– соціальна мережа Вконтакте: vk.com/rrsr2016

– аплікаційна форма в Google-form: goo.gl/emOLSI

Тут є детальна інформація про програму Регіонального етапу СтудРеспубліки в Рівному, точне місце, час та умови проведення заходів.

Координатор в Рівненській області: Олександр Кужель, (063)885-3720, (097)611-8700

Офіційний сайт ВМГО “Студентська республіка”: studrespublika.com.

Exit mobile version