Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Степаненко: “Головне – показати свій футбол”

Головне зображення ілюстративне

Спорт

Степаненко: “Головне – показати свій футбол”

Хавбек донецького Шахтаря Тарас Степаненко поділився очікуваннями від стартового матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти Атлетика з Більбао.

– Минулу Лігу чемпіонів Шахтар також починав у Країні Басків поєдинком проти Реала Сосьєдаду. Чи немає у вас відчуття дежавю?

– Рік тому ми летіли в той же аеропорт, адже сан-Себастьянський не приймає міжнародні рейси, але на цьому схожість закінчується. Що стосується команд, то Атлетик і Реал Сосьєдад абсолютно різні. Більбанци показують інший футбол, тому й підготовка до цього матчу істотно відрізнялася від минулорічної.

– Чи зіграє на користь Шахтаря той факт, що перший матч Гірники проводять на виїзді?

– Як на мене, немає великої різниці, де починати турнір. Раз вже першу гру проведемо в гостях, то другу – вдома. За великим рахунком, не має значення, де пройде матч. Головне – показати свій футбол.

– На чому Мірча Луческу робив акцент при розборі Атлетика?

– В першу чергу, на використанні суперником високого пресингу. Більбанци діють на максимальних обертах, намагаючись пресингувати навіть захисників суперника. Таким чином, вони ризикують, оголюють тили і залишають своїх обранців один в один з опонентами.

Також Атлетик дуже добре діє при стандартах. Ми переконалися в цьому, проглянувши кілька останніх ігор суперника. Здавалося б, у команди фактично немає високих футболістів, але дуже точні подачі дозволяють приховати цей недолік.

– Кого виділіть у складі суперника?

– На загальному тлі яскравіше виглядають Ікер Муніаін і Аріц Адуріц.

Олександр Кузьменко з Більбао, Football.ua

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх