Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Слідчий ізолятор на Волині бунтує – ув’язнені ріжуть собі вени

"різнув" сина, "полоснул" сына.
Головне зображення ілюстративне

Луцьк

Слідчий ізолятор на Волині бунтує – ув’язнені ріжуть собі вени

На Волині до себе увагу привернув місцевий слідчий ізолятор. В СІЗО ув’язнені різали вени та влаштовували підпали.

Слідчий ізолятор підняв бунт проти наглядачів, які, за словами ув’язнених в СІЗО, порушували їхні права. В ході свого протесту бунтівники підпалили та знищили кілька камер, після цього різали розбитим склом вени на руках, щоб привернути якомога більшу увагу до свого протесту. І їм вдалося.

слідчий ізолятор

Поліція, наглядачі, пожежники і навіть нацгвардійці намагалися припинити акцію непокори упродовж кількох годин. Врешті в’язнів умовили заспокоїтися. На місце надзвичайної ситуації прибуло пів десятка швидких, хоча до госпіталізації справа дійшла тільки у трьох випадках. 11 в’язнів зрештою отримали медичну допомогу на місці.

Понад 30 чоловік, які відбували попереднє ув’язнення в СІЗО, поки їхні справи розглядаються в різних інстанціях – поліції, прокуратурі, судах тощо, – стверджують, що їхні права порушують наглядачі. Зокрема, бунт був викликаний обмеженнями щодо зустрічей з близькими та родичами.

За інформацією ТСН, медики повідомляють, що висока була ймовірність симуляції масового суїциду. Проте за фактом події уже ведеться внутрішнє розслідування.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх