Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Фото із соціальної мережі facebook

  Чернівці

  Що декларував затриманий на хабарі заступник голови Держгеонадр?

  Слідчими прокуратури Київської області та оперативниками Департаменту захисту економіки Нацполіції було затримано на хабарі першого заступника голови Державної служби геології та надр України – Миколу Фощія.

  Микола Фощій виконував обов’язки голови Держгеонадр під час відпустки Олега Кирилюка, який і займає цю посаду.

  За попередньою інформацією Фощій вимагав 3 тисячі доларів за сприяння в оформленні документів на видобуток торфу.

  Журналіст сайту громадської журналістики вирішив переглянути декларацію Миколи Фощія та подивитися, що декларував посадовець, який вимагає 3 тисячі доларів хабара.

  Декларація Миколи Фощія за 2017 рік

  Перший заступник голови Державної служби геології та надр України у декларації вказав двох членів своєї сім’ї, дружину – Тамара Колибаба та доньку – Сніжана Фощій.

  Микола Фощій володіє житловим будинком площею 42,7 метри квадратних, гаражем площею 19,3 квадратних метри та земельною ділянкою площею 1 тисяча квадратних метри у Дніпропетровській області. Ще одна земельна ділянка декларанта площею 43 100 квадратних метри знаходиться у Кіровоградській області.

  Дружина декларанта володіє квартирою у Дніпрі площею 82,9 метри квадратних, та земельною ділянкою площею 19 745 «квадрати» у Черкаській області.

  Микола Фощій є власником легкового автомобіля Nissan Maxima, 2005 року випуску. Також у власності декларанта вказано водний засіб, модель Крим, 1972 року випуску.

  Доходи Миколи Фощія у минулому році складали зарплата у розмірі 119 тисяч 817 гривень та дохід від надання майна в оренду – 8 тисяч гривень.

  Дохід Тамари Кулибаби складався з соціальної допомоги – 2 312 гривень та дохід від надання майна в оренду – 10 тисяч гривень.

  У розділі «Грошові активи» Микола Фощій вказав 42 тисячі гривень, 2 100 доларів та 1 150 євро.

  Микола Фощій

  Відкрити матеріал


  Вверх