Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

CБУ запобігла контрабанді наркотиків на Буковині

Головне зображення ілюстративне

Чернівці

CБУ запобігла контрабанді наркотиків на Буковині

CБУ запобігла контрабанді наркотиків з Європи. Перевізники наркотиків хотіли продавати заборонені препарати на Буковині та на Львівщині.

CБУ запобігла контрабанді наркотиків. Під час огляду на митниці на пункті пропуску Шегині співробітники СБУ знайшли в мікроавтобусі понад 1000 таблеток, які, як з’ясувалося, мали наркотичне походження. Зі знайдених препаратів – усі були заборонені до ввезення в Україну.

Наркоперевізники заховали наркотики у винахідливий спосіб – серед продуктів, які призначалися до вживання в їжу. Пакунки з їжею були начинені наркотиками, проте ретельно прихованими.

Основною ціллю ввезення наркотиків виявилася Чернівецька область. Ймовірно, це була не перша спроба ввезення препаратів в Україну. У злочинців, якщо вірити оприлюдненим цифрам, уже мають бути напрацьовані канали, через які препарати не тільки ввозили, але й продавали українцям.

СБУ відразу ж відкрило провадження. Наркоперевізникам інкримінують контрабанду наркотиків, що загрожує ґратами. Також працівники служби безпеки встановлюють решту осіб, причетних до наркоторгівлі, зокрема до перевезення таблеток через кордон та подальшого збуту заборонених речовин.

Цю інформацію надала прес-служба силового відомства на Буковині.

 

Коментарі
Загрузка...
Вверх