Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Мер Львова Андрій Садовий
  Головне зображення ілюстративне

  Львів

  Мер Львова Садовий та Президент Порошенко обговорять нового генпрокурора

  Мер Львова Садовий розповів про майбутню зустріч із Петром Порошенком. Мер припустив, що розмова піде про кандидатів на пост Генерального прокурора України.

  Мер Львова Садовий для 112 каналу розповів про майбутню зустріч з Президентом України. За словами Андрія Садового, саме Порошенко ініціював зустріч. Лідер Самопомочі також додав, що візьме на зустріч із Президентом Олега Березюка.

  Мер Львова Садовий розповів про майбутню зустріч із Петром Порошенком

  Він припустив, що темою розмови буде призначення нового генпрокурора, проте не висловив впевненості. Садовий підкреслив, що готовий співпрацювати та входити в дискусію щодо цього питання у випадку, якщо його участь виявиться корисною.

  Садовий заперечив можливість призначення його генеральним прокурором, пославшись, зокрема, на відсутність юридичної освіти.

  Варто зауважити, що у зв’язку зі звільненням Шокіна із посади Генерального прокурора, зараз у Києві проводяться обговорення кандидатур на цю посаду. Нещодавно один з керівників Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що завдяки тиску громадськості один із колишніх заступників генпрокурора Шокіна Роман Говда втратив можливість отримати підвищення.

  Крім цього громадський діяч опублікував лист посольства США у Києві, в якому підтверджено, що 2 мільйони доларів, пошуками яких займається команда Шокіна, Україні ніхто не виділяв.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх