Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Ангела Меркель: Путін не сприяє розрядці ситуації в Україні

Новини

Ангела Меркель: Путін не сприяє розрядці ситуації в Україні

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила президента Російської Федерації Володимира Путіна в тому, що він мало робить для зниження напруженості в Україні.

Ангела МеркельВін, на жаль, приймає рішення, які ведуть до того, що Росія порушує норми міжнародного права. І сьогодні він занадто мало робить для того, щоб реально сприяти розрядці небезпечної ситуації в Україні “, – заявила Ангела Меркель в інтерв’ю газеті Rheinische Post.

На думку канцлера, в політично складних ситуаціях  важливо зберігати готовність і здатність до переговорів. Що стосується введення нових санкцій, то, за словами Меркель, європейські країни в крайньому випадку готові піти на такий крок, навіть якщо насправді їм би цього не хотілося.

Проте, головною метою залишається стабілізація ситуації на Україні шляхом дипломатичних зусиль. І тут важливу роль можуть зіграти президентські вибори, які мають відбутися в Україні 25 травня.

Реальні дипломатичні успіхи можуть запобігти введенню нових санкцій“, – цитує Меркель Deutsche Welle.Ангела Меркель

Останні події в Україні Ангела Меркель обговорила і в телефонній розмові з англійським прем’єр-міністром Девідом Кемероном. Обидва політики привітали зусилля президента Буркхальтер як глави ОБСЄ з пошуку шляхів зниження напруженості на Україні та забезпечення повної участі всіх регіонів країни в президентських виборах. Вони відзначили також заяви президента Путіна, і зійшлися на тому, що про заяви російського лідера слід судити по деескалації у східній Україні”.

Джерело: Puls

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх